Ideálny produkt do každej kúpeľne

Informácie a poradenstvo

Tu nájdete užitočné tipy a odpovede na často kladené otázky týkajúce sa nákupu produktov hansgrohe, ako aj ďalšie informácie pre dodávateľov a poskytovateľov služieb. V nasledujúcej časti rozkliknite požadovanú otázku a prečítajte si odpoveď.

Kde si môžem kúpiť produkty hansgrohe?

Naše produkty si môžete zakúpiť v špecializovaných a maloobchodných predajniach. Predaj priamo z výrobného strediska neposkytujeme. Špecializované predajne vo svojej blízkosti nájdete v našom vyhľadávaní špecializovaných predajní.

Dajú sa produkty niekde nezáväzne vyskúšať?

Aquademii hansgrohe v našom sídle v Schiltachu v Čiernom lese (Nemecko) vám ukážeme prierez aktuálnych produktov a kolekcií značky hansgrohe. V testovacom priestore nazývanom Showerworld máte možnosť sami si vyskúšať a do sýtosti vychutnať zážitok zo sprchovania s hansgrohe. Ďalšie miesta, kde si môžete vyskúšať a prezrieť produkty hansgrohe, nájdete vo vyhľadávaní špecializovanej predajne.

Koľko stoja produkty hansgrohe?

Naše produkty si môžete zakúpiť v špecializovaných a maloobchodných predajniach. Dozviete sa tam tiež informácie o cenách. Špecializované predajne vo svojej blízkosti nájdete v našom vyhľadávaní špecializovaných predajní.

Kde môžem získať prospekty?

Prospekty k produktom hansgrohe si môžete stiahnuť priamo z našej webovej stránky.

Môžu sa produkty hansgrohe používať s prietokovým ohrievačom?

Všetky naše produkty sú v zásade vhodné pre prietokové ohrievače. Iba výkon prietokového ohrievača by mal skontrolovať váš inštalatér.

Kde nájdem informácie pre dodávateľov a poskytovateľov služieb?

Všetky služby a dokumenty na stiahnutie pre dodávateľov a poskytovateľov služieb sme pre vás pripravili v časti pre dodávateľov našej webovej stránky spoločnosti www.hansgrohe-group.com.  Tu nájdete okrem iného informácie o našej nákupnej organizácii a manažmente kvality, dokumenty na stiahnutie, ako aj príručku pre prvé vzorky, naše závodné normy alebo rámcové dohody.

K časti pre dodávateľov

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: