Žena sa sprchuje s ručnou sprchou Pulsify Planet Edition.

Planet Edition

Každý z nás si rád dopraje príjemnú teplú sprchu. Zároveň nám však záleží na šetrení vodou a trvalej udržateľnosti. Máme pre vás dobrú správu: Planet Edition spája efektívny pôžitok zo sprchovania, štýl a trvalú udržateľnosť. Sprchová hlavica, ktorá je mimoriadne úsporná, premieňa sprchovanie na skvelý zážitok a je vyrobená z recyklovaných materiálov. Pre čisté svedomie. Pozrieť výrobky

Naša planéta je to, čo nás spája

Žena sa sprchu s ručnou sprchou Pulsify Planet Edition značky hansgrohe.
S Planet Edition zlepšila značka hansgrohe ručnú sprchu a urobila z nej bezchrómovú a trvalo udržateľnú súčasť každodenného života.

Máte rovnaký názor? Pre budúcnosť našej planéty je dôležité využívať zdroje šetrne. Rozmýšľate však nad tým, ako tieto požiadavky skombinovať so svojimi každodennými potrebami v príjemnej kúpeľni? Náš kreatívny tím prináša šikovnú odpoveď: naša ručná sprcha Pulsify Planet Edition ušetrí pri spotrebe menej ako 6 l/min 60 % vody v porovnaní s našimi bežnými sprchami. Myšlienka trvalej udržateľnosti však spočíva aj v uvedomelej spotrebe. Použitím recyklovaných materiálov je náš rad Planet Edition symbolom vedomej spotreby: Keď odpad už nie je odpadom, ale prináša niečo nové.

Značka hansgrohe podporuje princíp obehového hospodárenie

Recyklovaný materiál z našej výroby používame na výrobu ručnej sprchy Pulsify Planet Edition (28 % recyklovaného plastu) a príslušenstva WallStoris Planet Edition (95 % recyklovaného plastu). Z tohto materiálu sme vyrobili ručnú sprchu a príslušenstvo WallStoris a  zároveň tvorí priadze sprchovej hadice Designflex. Samozrejme, v súlade so všetkými normami kvality značky hansgrohe.

Planet Edition obsahuje produkty z radov Pulsify, WallStoris a Designflex. Nielenže sa všetky hodia do existujúcich kúpeľní, ale dajú sa aj ľahko kombinovať s inými kúpeľňovými produktami značky hansgrohe.

Viac trvalo udržateľných produktov značky hansgrohe

Triediť podľa
10  Výsledky
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: