Umývací priestor s dvoma umývadlami Xevolos E.

Xevolos

S Xevolos E si môžete splniť svoj sen o dokonalom umývacom priestore. Architektonicky navrhnuté umývadlá a nábytok kombinujú nadčasový dizajn, bezchybnú kvalitu, funkčnosť a komfort. Vychutnajte si maximálnu slobodu pri dizajnovaní umývacieho priestoru, ktorý zodpovedá vášmu jedinečnému štýlu a vašim potrebám.  Pozrieť výrobky

Vyjadrite svoj dizajn s Xevolos E

Umývadlá Xevolos E sú ideálnou voľbou pre náročnú estetiku a vysokú kvalitu. Keramika presviedča svojím architektonickým, geometrickým dizajnom, úzkymi okrajmi a plynulým vzhľadom. Tento estetický celkový obraz podčiarkuje vnútro umývadla bez prepadového otvoru. Objavte vysokokvalitné detaily a zažite výnimočný dizajn presne podľa svojich predstáv.

Nárok na vlastný štýl: objavte dokonalé kombinácie

Nábytok Xevolos E je dokonale zladený s príslušnými umývadlami a je k dispozícii v mnohých veľkostiach. Nadčasový kubický tvar zvýrazní štýl vašej kúpeľne a splynie s harmonickým celkovým obrazom. Okrem výberu troch rôznych povrchov korpusov sú vložky predných častí k dispozícii v prevedení sklo, drevený dekor a keramika. Nábytok Xevolos E tak umožňuje vysoký stupeň prispôsobiteľnosti s nezmenenými vysokými štandardmi dizajnu.

Umývadlá Xevolos E: vysokokvalitné a nadčasové štýlové ikony

Zažite prvotriedny dizajn, ktorý premení umývadlá Xevolos E na nadčasové štýlové ikony. Aj napriek elegantne zminimalizovanému tvaru ponúkajú umývadlá dostatok priestoru pre všetky nevyhnutné potreby. Veľkorysé umývadlá uľahčujú každodennú rutinu a dajú sa voľne a flexibilne používať. Pre celistvý, štýlový celkový vzhľad vo vašej kúpeľni skombinujte naše architektonické umývadlá Xevolos E dokonale s príslušným nábytkom.

Všestranné varianty pre pôsobivý výsledok  

Portfólio Xevolos E vám ponúka optimálne riešenia pre každý životný štýl. S veľkosťami od 36 do 120 cm a možnosťou výberu medzi jedným umývadlom alebo dvoma umývadlami vytvoríme priestor pre vás a vaše potreby. Nezáleží na tom, či ide o jednu domácnosť alebo veľkú rodinu. V závislosti od veľkosti sú umývadlá Xevolos E dostupné bez, s jedným alebo dvoma otvormi pre kohútik. To vám dáva slobodnú voľbu pri nastavení armatúr.

Perfektný vzhľad, najvyšší možný komfort

Zamyslite sa nad optimálnou kombináciou umývadla a armatúry, aby ste si mohli vychutnať výnimočný a štýlový každodenný život bez kompromisov. Aj keď sme pre dizajnovaní umývacieho priestoru Xevolos E vybrali duo s nástennou armatúrou Metropol z brúseného bronzu, existuje veľký výber ďalších armatúr, s ktorými môžete umývadlo Xevolos E harmonicky skombinovať, ak uprednostňujete iný typ armatúry. Alternatívne odporúčame nainštalovať armatúry umývacieho priestoru Metropol, Finoris alebo Tecturis E na umývadlo Xevolos E. Naše kombinácie umývadiel a armatúr, ktorých kompatibilita bola testovaná v rámci testov hansgrohe ComfortZone – zóna pohodlia, zabraňujú nežiaducemu striekaniu vody a zaisťujú najvyššiu možnú úroveň komfortu v umývacom priestore. Zamilujete si: umývadlá Xevolos E sú vybavené glazúrou SmartClean, ktorá odpudzuje nečistoty. Okrem toho sú vyrobené z robustnej sanitárnej keramiky odolnej voči poškriabaniu.

Nábytok Xevolos E: mnoho variantov – jedinečný vzhľad

Zvýraznite svoj štýl dokonale s nábytkom Xevolos E a vo vašej kúpeľni nechajte vyniknúť harmonický prémiový prvok. Elegantne zminimalizovaný dizajn dotvára celkový kubický obraz umývacieho priestoru a nenechá žiadne vaše želania nesplnené. Či už skrinka pod umývadlo, varianty pre dosky alebo (polo)vysoké skrinky: v portfóliu Xevolos E nájdete ten správny výber pre príslušné umývadlo. Objavte tiež možnosti, ako dať vášmu umývaciemu priestoru svoj vlastný vzhľad s nábytkom Xevolos E.

Charakteristický kubický, monochromatický vzhľad sa zameriava na kombináciu každého povrchu korpusu s vašou špeciálnou metalickou sklenenou vložkou

  • Korpus v matnej bielej farbe s vložkou v metalickej bielej farbe
  • Korpus v matnej pieskovej béžovej farbe s vložkou v metalickej pieskovej béžovej farbe
  • Korpus v matnej bridlicovej sivej farbe s vložkou v metalickej bridlicovej sivej farbe

Všetky tri farby korpusov je možné kombinovať aj s vložkami v prevedení tmavý dub a bronzová štruktúra. Vychutnajte si viac pohodlia vďaka zásuvkám SoftClose a PushOpen, ako aj PushOpen pri dvierkach skriniek. Tieto inovatívne vychytávky uľahčujú každodenné používanie umývacieho priestoru s nábytkom Xevolos E. Povrchová úprava AntiFingerprint proti odtlačkom prstov lakovaných povrchov telesa zaručuje trvalo atraktívny vzhľad a uľahčuje ich čistenie. Vďaka priestorovo úspornému sifónu nevyžadujú horné zásuvky výrez, čím vám prinášajú viac úložného priestoru. S inteligentnými zásuvkovými organizérmi IntraStoris môžete bez námahy udržiavať poriadok.

Ako presne sa vyrábajú naše produkty?

Pohľad do zákulisia výroby keramiky a nábytku vám prinášame vyzdvihnutím nášho remeselného spracovania, techník, odborných znalostí a oddanosti, ktoré sú prirodzenou súčasťou produktov.

Dizajn nábytku, ktorý zanecháva trvalý dojem

Environmentálna značka a pečať kvality pre kúpeľňový nábytok značky hansgrohe.
Nábytok Xevolos E boduje z hľadiska udržateľnosti. Nemecká asociácia kvality nábytku (DGM) certifikovala sériu kúpeľňového nábytku a ocenila použitie ekologických a nízkoemisných materiálov.

Nábytok Xevolos E sa nevyznačuje len z hľadiska dizajnu, ale aj z hľadiska udržateľnosti. Pracujeme s materiálmi šetrnými k životnému prostrediu a neustále zlepšujeme naše výrobné procesy. Použité drevené komponenty preukázateľne pochádzajú z trvalo udržateľného obhospodarovania lesov. Séria nábytku Xevolos E bola certifikovaná nemeckou asociáciou kvality nábytku DGM a ocenená nasledujúcimi značkami: „Značka Golden M“, účasť na „Klimatickom pakte nábytkárskeho priemyslu“ (uhlíková stopa), „Nábytok Made in Germany“, „Emisný štítok pre nábytok“ (kategória „Skriňový nábytok“: hansgrohe spĺňa požiadavky emisnej triedy A), ako aj certifikácia PEFC. Vďaka obalom bez plastov môžete spolu s keramikou značky hansgrohe významne prispieť k predchádzaniu vzniku odpadu.

Triediť podľa
79  Výsledky
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: