Umývadlo Xelu Q pre dvoch používateľov.

Xelu

S umývadlami a nábytkom Xelu Q si môžete navrhnúť umývadlo podľa svojich predstáv a zvoliť si harmonický štýl v dizajne SoftCube, ako aj úložný priestor a veľkorysé odkladacie plochy s veľkou flexibilitou. S Xelu Q môžete využiť širokú škálu možností, aby sa sen o dokonalom umývacom priestore stal skutočnosťou do posledného detailu, či už pre vašu osobnú rannú rutinu alebo ako miesto rodinného stretnutia. To je to, o čom ste vy a vaša rodina snívali.  Pozrieť výrobky

S Xelu Q si môžete splniť svoj sen o umývacom priestore

Nový rad Xelu Q bol navrhnutý tak, aby váš každodenný rodinný život v kúpeľni bol ešte lepší. Nábytok je premyslený do najmenších detailov a dá sa úplne prispôsobiť vášmu vkusu a individuálnym požiadavkám. Ladí s keramickým umývadlom a je k dispozícii v rôznych veľkostiach a so štyrmi povrchmi. Inteligentné vnútorné organizéry zásuviek IntraStoris vás budú inšpirovať!

Umývadlá Xelu Q v dizajne SoftCube sú dokonale zladené s príslušným nábytkom. Vďaka štíhlemu dizajnovému jazyku a jemne tvarovanému vnútru sa umývadlo Xelu Q stáva skutočným pútačom pozornosti vo vašej kúpeľni. Vnútro umývadla bez prepadového otvoru a keramický vypúšťací uzáver dodávajú svojmu plynulému vzhľadu harmóniu a tiež uľahčujú čistenie. Plocha s otvorom pre kohútik navyše poskytuje veľkorysé odkladacie miesta a uľahčuje každodennú organizáciu rodinného života. Rad Xelu Q sa tak stáva každodenným hrdinom pre vás a vašu rodinu!

Keramika Xelu Q: jedinečná kombinácia dizajnu, pohodlia
a udržateľnosti.

Vychutnajte si vysokokvalitný dizajn umývadiel Xelu Q v geometrii SoftCube. Jemne tvarované vnútra umývadiel s elegantnými detailmi vás potešia. Perfektne skombinujte naše umývadlá SoftCube s príslušným nábytkom Xelu Q – a to všetko v rámci rodinného rozpočtu. Sortiment Xelu Q zahŕňa umývadlá s veľkosťou 36 – 120 cm a 60 – 120 cm. V závislosti od veľkosti sú umývadlá Xelu Q k dispozícii bez, s jedným alebo dvoma otvormi pre kohútik. Nezabudnite na optimálnu kombináciu umývadla a armatúry, aby ste si mohli vychutnať vodu v celej jej kráse. Na tento účel naše kombinácie, ktoré boli testované na kompatibilitu v rámci testu hansgrohe ComfortZone – zóna pohodlia, minimalizujú nežiaduce striekanie vody a maximalizujú váš pôžitok.

Aj keď sme sa rozhodli skombinovať náš umývací priestor Xelu Q s armatúrou Tecturis S, stále existuje široká škála ďalších armatúr, ktoré funkčne a esteticky harmonizujú s umývadlom Xelu Q. Ako alternatívu k Tecturis S odporúčame nainštalovať armatúru Vivenis alebo Talis S na vaše umývadlo Xelu Q.

Zoznámte sa aj s naším „trikom na čistenie“: S glazúrou SmartClean odpudzujúcou nečistoty našich umývadiel Xelu Q z robustnej sanitárnej keramiky odolnej voči poškriabaniu sa už nemusíte starať o časovo náročné čistenie. Vďaka prírodným, prevažne recyklovateľným materiálom a obalom bez plastov môžete s umývadlami značky hansgrohe významne prispieť k zníženiu množstva odpadu.

Nábytok Xelu Q: pre všetky rodinné záležitosti a každodenný život vo veľkom štýle

Vytvorte harmonický celkový obraz s atraktívnym dizajnom SoftCube. Kúpeľňový nábytok Xelu Q so zaoblenými hranami a jemnými polomermi dodá vašej kúpeľni moderný vzhľad a dokonale sa hodí k dizajnu umývadiel. Vyberte si z rôznych veľkostí a povrchových úprav. Skrinka pod umývadlo, variant pre dosky, ako aj (polo)vysoká skrinka sú k dispozícii v povrchových úpravách – biela vysoký lesk, tmavý orech, prírodný dub a diamantová sivá matná. Každý povrch je možné kombinovať s rukoväťami, poličkami, držiakom na uteráky a nohami v chrómovom vyhotovení, matnej čiernej a matnej bielej farbe.

Pre váš každodenný život vo veľkom štýle

Všetky povrchy nábytku Xelu Q sú vyrobené z materiálov, ktoré sa ľahko čistia. Funkcia SoftClose našich zásuviek zaisťuje jemné a tiché zatváranie, ktoré vás poteší. PushOpen pri vysokých skrinkách tiež uľahčuje každodenné používanie nábytku v kúpeľni.

IntraStoris značky hansgrohe pre dômyselné vnútorné usporiadanie

Vďaka priestorovo úspornému sifónu nevyžadujú horné zásuvky výrez, čím ponúkajú viac úložného priestoru a môžu byť kompletne vybavené deliacim systémom IntraStoris – dômyselným riešením vnútorného usporiadania od spoločnosti hansgrohe. Pripevnenie doplnkov, ako sú držiaky na uteráky alebo poličky ku kúpeľňovému nábytku Xelu Q je jednoduché a nekomplikované vďaka tieňovej špáre. Rukoväť zásuvky a voliteľne dostupné nohy slúžia ako ďalší dizajnový akcent.

Tri kroky k dokonalému nábytku

Nábytok Xelu Q si môžete navrhnúť podľa svojich predstáv. Či už ide o skrinku pod umývadlo, skrinky pod umývadlo pre dosky alebo (polo)vysoké skrinky – máte na výber nielen medzi rôznymi veľkosťami, ale aj medzi rôznymi povrchmi.

Environmentálna značka a pečať kvality pre kúpeľňový nábytok značky hansgrohe.
Nábytok Xelu Q vyniká, pokiaľ ide o udržateľnosť. Nemecká asociácia kvality nábytku (DGM) certifikovala sériu kúpeľňového nábytku a ocenila použitie ekologických a nízkoemisných materiálov.

Dizajn nábytku, ktorý zanecháva
dlhodobý dojem

Nábytok Xelu Q sa vyznačuje neustálym zlepšovaním výrobných procesov a spracovaním materiálov šetrných k životnému prostrediu. Použité drevené komponenty preukázateľne pochádzajú z trvalo udržateľného obhospodarovania lesov. Okrem toho bola séria nábytku Xelu Q certifikovaná nemeckou asociáciou kvality nábytku DGM a ocenená nasledujúcimi značkami: „Značka Golden M“, účasť na „Klimatickom pakte nábytkárskeho priemyslu“ (uhlíková stopa), „Nábytok Made in Germany“, „Emisný štítok pre nábytok“ (kategória „Skriňový nábytok“: hansgrohe spĺňa požiadavky emisnej triedy A) a certifikácia PEFC. Vďaka obalom bez plastov zároveň môžete spolu s keramikou značky hansgrohe významne prispieť k predchádzaniu vzniku odpadu.

Ako presne sa vyrábajú naše produkty?

Pohľad do zákulisia výroby keramiky a nábytku vám prinášame vyzdvihnutím nášho remeselného spracovania, techník, odborných znalostí a oddanosti, ktoré sú prirodzenou súčasťou produktov.

Triediť podľa
135  Výsledky
UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
hansgrohe ExcellentFit

Dokonale zladená armatúra a umývadlo

Je medzi požadovaným umývadlom a vašou obľúbenou armatúrou dostatok miesta, aby ste sa vyhli striekajúcej vode? Ladí armatúra? hansgrohe ExcellentFit ponúka odpovede na snovú kombináciu.

UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: