Kuchynská batéria značky hansgrohe Talis M51 so sprškou s možnosťou nastavenia viacerých druhov prúdov.

Talis M51

Triediť podľa
10  Výsledky
batéria hansgrohe Talis M51

Dokonale tvarovaný viacúčelový produkt pre modernú kuchyňu

Kuchynské batérie Talis M51 sa vzhľadom na svoj tvar a funkcie vyznačujú vysokou kvalitou: základný kónický tvar plynulo prechádza nahor k štíhlemu výtoku, zatiaľ čo nadčasová chrómová povrchová úprava alebo povrchová úprava vo vzhľade nerezovej ocele sa hodí do každej kuchyne. Geniálne riešenia zvyšujú pocit pohodlia pri dreze. Vodu môžete púšťať
a zastavovať stlačením tlačidla na batérii Talis Select M51 a všetko ovládať jednou rukou pomocou funkcie 2Spray Select. Tento model vám umožňuje zvoliť si druh prúdu a spustiť
a zastaviť prúd vody zo spršky.

Batéria hansgrohe Talis M51: viac priestoru okolo drezu 

Páková kuchynská batéria Talis M51 je štandardne vybavená praktickým výtokom otočným o 360°. Rôzne výšky výtoku od 160 do 260 mm (ComfortZone) poskytujú väčší priestor na pohyb a zabraňujú neželanému špliechaniu vody. Modely s výškou ComfortZone 160 a 200 sú vybavené aj sprškou. Pomocou laminárneho alebo normálneho prúdu môžete rýchlo naplniť nádoby a všetko bez námahy osprchovať sprchovým prúdom. Doplnkové teleso sBox pomáha predĺžiť pracovný rádius pri dreze až na 76 cm.

Talis Select M51: výnimočná obsluha 

Predná časť výtoku v tvare L modelu Talis Select M51 má výrazné tlačidlo Select,  pomocou ktorého je možné intuitívne ovládať prietok vody jediným dotykom. Tlačidlo smeruje k vám alebo je umiestnené na vrchu výlevky a je navrhnuté s ohľadom na ergonómiu. Ak máte obe ruky plné, môžete jednoducho stlačiť tlačidlo Select chrbtom ruky alebo predlaktím. Objem a teplota vody, ktoré sú nastavené rukoväťou, zostávajú konštantné. Dizajn vertikálnej rukoväti sa u všetkých modelov Talis M51 smerom hore zužuje a je ľahko uchopiteľný.

Technológia QuickClean pre plnú funkčnosť a dlhú životnosť

Technológia proti vodnému kameňu uľahčuje starostlivosť o vašu batériu: spoločnosť hansgrohe navrhla k svojim vysokokvalitným batériám pružné silikónové dýzy na výtoku. Technológia QuickClean vám umožní v okamihu zotrieť usadeniny vodného kameňa a vždy udržuje konštantný tok vody. Svoju batériu značky hansgrohe si teda budete môcť užívať ešte dlho.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: