Kuchynská batéria značky hansgrohe Talis M51 so sprškou s možnosťou nastavenia viacerých druhov prúdov.
10 Výsledky
batéria hansgrohe Talis M51

Dokonale tvarovaný viacúčelový produkt pre modernú kuchyňu

Kuchynské batérie Talis M51 sa vzhľadom na svoj tvar a funkcie vyznačujú vysokou kvalitou: základný kónický tvar plynulo prechádza nahor k štíhlemu výtoku, zatiaľ čo nadčasová chrómová povrchová úprava alebo povrchová úprava vo vzhľade nerezovej ocele sa hodí do každej kuchyne. Geniálne riešenia zvyšujú pocit pohodlia pri dreze. Vodu môžete púšťať
a zastavovať stlačením tlačidla na batérii Talis Select M51 a všetko ovládať jednou rukou pomocou funkcie 2Spray Select. Tento model vám umožňuje zvoliť si druh prúdu a spustiť
​​​​​​​a zastaviť prúd vody zo spršky.

Batéria hansgrohe Talis M51: viac priestoru okolo drezu 

Páková kuchynská batéria Talis M51 je štandardne vybavená praktickým výtokom otočným o 360°. Rôzne výšky výtoku od 160 do 260 mm (ComfortZone) poskytujú väčší priestor na pohyb a zabraňujú neželanému špliechaniu vody. Modely s výškou ComfortZone 160 a 200 sú vybavené aj sprškou. Pomocou laminárneho alebo normálneho prúdu môžete rýchlo naplniť nádoby a všetko bez námahy osprchovať sprchovým prúdom. Doplnkové teleso sBox pomáha predĺžiť pracovný rádius pri dreze až na 76 cm.

Talis Select M51: výnimočná obsluha 

Predná časť výtoku v tvare L modelu Talis Select M51 má výrazné tlačidlo Select,  pomocou ktorého je možné intuitívne ovládať prietok vody jediným dotykom. Tlačidlo smeruje k vám alebo je umiestnené na vrchu výlevky a je navrhnuté s ohľadom na ergonómiu. Ak máte obe ruky plné, môžete jednoducho stlačiť tlačidlo Select chrbtom ruky alebo predlaktím. Objem a teplota vody, ktoré sú nastavené rukoväťou, zostávajú konštantné. Dizajn vertikálnej rukoväti sa u všetkých modelov Talis M51 smerom hore zužuje a je ľahko uchopiteľný.

Technológia QuickClean pre plnú funkčnosť a dlhú životnosť

Technológia proti vodnému kameňu uľahčuje starostlivosť o vašu batériu: spoločnosť hansgrohe navrhla k svojim vysokokvalitným batériám pružné silikónové dýzy na výtoku. Technológia QuickClean vám umožní v okamihu zotrieť usadeniny vodného kameňa a vždy udržuje konštantný tok vody. Svoju batériu značky hansgrohe si teda budete môcť užívať ešte dlho.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: