Detská sprcha: Jocolino značky hansgrohe, sprchová hlavica krokodíl.

Jocolino

Tečú u vás doma namiesto vody často slzičky? Pre mnohé deti nie je čas strávený v kúpeľni žiadna zábava – a pre rodičov je to skúška trpezlivosti. Detská sprcha Jocolino vám pomôže premeniť toto obávané každodenné divadlo na zábavné hry vo vode – a vzácne rodinné chvíle. Ručná sprcha s roztomilou hlavicou v tvare zvieratiek totiž deti zaujme a odvedie ich pozornosť na niečo pozitívne.Viac o produktoch

Triediť podľa
3  Výsledky

3 zvieracie vzory, 2 typy prúdu, 1 šťastná rodina

​​​​​​​Potešenie pre rodiny s deťmi, ktoré sa boja vody: deti milujú detskú ručnú sprchu Jocolino značky hansgrohe rovnako ako plyšové hračky. Vďaka nej sa tak táto zo strany detí často obávaná súčasť starostlivosti o telo razom zmení na veselé chvíle. Najkrajšie je to, samozrejme vtedy, keď otec alebo mama sedia na okraji vane a pri kúpaní rozprávajú dobrodružné príbehy o zebre, levovi a krokodílovi.​​​​​​​. 

Detská sprcha Jocolino je dokonalá sprcha pre deti.
S touto detskou sprchou značky hansgrohe sa slzy zmenia na veselé zážitky zo sprchovania a kúpania. Pretože Jocolino spraví z povinného programu zábavnú detskú hru.

Pozrime sa na neuveriteľné výhody detskej sprchy Jocolino

 • Neskutočná zábava. Detská sprcha Jocolino je na výber v troch obľúbených zvieracích motívoch: krokodíl, zebra a lev. S pohyblivými očami pre ešte väčšiu zábavu.
   
 • Neskutočná ľahkosť. Štíhla, ergonomická rukoväť, ktorá dokonale padne aj do malých detských ručičiek. 
   
 • Neskutočná jemnosť. Jocolino ponúka dva typy prúdu, ktoré môžete ľahko a bezpečne prepínať otáčaním izolovanej rukoväti. Prúd Rain je jemný a príjemný. Prúdom MonoRain opláchnete šampón cielene tak, aby sa nedostal do očí.
   
 • Neskutočná kvalita. Detské ručné sprchy sa vyrábajú v Nemecku a v prémiovej kvalite značky hansgrohe. Detskú sprchu veľmi jednoducho naskrutkujete aj odskrutkujete.
   
 • Neskutočný relax, aj pre rodičov. Žiadne slzy, žiadne záchvaty zlosti, len veselé zážitky z kúpania a sprchovania plné detského smiechu.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: