Muž testuje sprchu hansgrohe.
Zažite hansgrohe naživo

Vyskúšajte a otestujte naše sprchy a batérie z prvej ruky

Krásne výrobky pútajú pozornosť. Ľudia chcú vedieť, ako fungujú. Pocítiť, aký vyvolávajú pocit. Kdekoľvek nás nájdete, je tu jedna vec, ktorú by ste mali vedieť: nadšenie pre hansgrohe je nákazlivé. Možno zistíte, že hľadáte hneď niekoľko našich produktov. Práve v danom okamihu. Za toto riziko nepreberáme žiadnu zodpovednosť, odporúčame však navštíviť špecializovaného predajcu vo vašom okolí.

Kde si môžem produkty zakúpiť?

Športoví nadšenci:  Hlboká relaxácia prichádza po špičkovom výkone. Či už na triatlone, cyklistických pretekoch alebo bežeckých podujatiach – nákladné vozidlo so mobilnými sprchami hansgrohe nájdete na mnohých športoviskách. Na našej stránke so mobilnými sprchovými vozidlami sa dozviete viac o udalostiach vo svojom okolí.

Rodiny a deti:  v najväčšom európskom zábavnom parku Europa Park Rust neďaleko mesta Freiburg nájdete naše produkty v detskom vodnom svete hansgrohe. Medzi šmykľavkami, vodnými chrličmi a preliezačkami môžu aj vaši najmenší objaviť sprchy hansgrohe a naučiť sa, ako s vodou zaobchádzať udržateľne a zodpovedne už v ranom veku.

Rekreanti a víkendoví výletníci:  Ste na dovolenke v Schwarzwalde alebo pochádzate priamo z regiónu? Tešíme sa, až vás privítame vo výstavisku hansgrohe Aquademie v meste Schiltach, kde si môžete produkty otestovať a vyskúšať. Už ste niekedy testovali sprchy? V sprchovom svete hansgrohe Showerworld môžete vyskúšať ktorékoľvek zo spŕch, za ktorými piští vaše srdce.

Renovátori, vlastníci nehnuteľností a ktokoľvek iný, kto má záujem: Opýtajte sa maloobchodného partnera vo svojom regióne. Mnoho odborníkov v sanitárnom priemysle má tieto produkty fyzicky v ponuke a radi vám poradia.

Chvíle relaxácie s hansgrohe

Peter Sagan s ručnou sprchou hansgrohe
Cyklistický profesionál Peter Sagan si vychutnáva povzbudzujúcu sviežosť sprchového systému Raindance S 240 od hansgrohe: motivácia pred pretekmi, odmena po nich.

Sprchujte sa ako profesionál

Robte to ako vrcholoví športovci v prvotriednom cyklistickom tíme BORA hansgrohe: Rozpáľte sa pri ďalšej výzve povzbudzujúcou sviežosťou sprchy hansgrohe a užite si po špičkovom výkone hĺbkový relax. Zažite túto dvojitú motiváciu a odmenu vo svojej vlastnej kúpeľni – a cíťte sa v sprche ako vrcholový športovec. Získajte viac informácií o našom cyklistickom tíme BORA-hansgrohe .

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: