Žena sa sprchuje so sprchovou hadicou Designflex s Rainfinity.

Designflex

Zistite, akú obrovskú zmenu môžete dosiahnuť len jediným detailom: Sprchová hadica Designflex vás bude rozmaznávať príjemným textilným povrchom a dodá vašej kúpeľni moderný vzhľad kúpeľov. Tieto vlastnosti dodáva sprchovej hadici inovatívna technika opletenia s rôznofarebnými priadzami. Sprchová hadica Designflex je navyše o 30 % ľahšia v porovnaní s bežnými sprchovými hadicami značky hansgrohe a hodí sa do všetkých štandardných ručných spŕch. Pozrieť výrobky

Ručná sprcha Rainfinity s jemným PowderRain značky hansgrohe
Vychutnajte si prvotriedne wellness zážitky s ručnou sprchou Rainfinity a sprchovou hadicou Designflex. Ochrana proti pretočeniu na konci hadice zaisťuje optimálne jednoduché používanie.

Výnimočný prvok pre sprchu a kúpeľňu

Revolučná textilná sprchová hadica Designflex dodá vašej kúpeľni skvelý vzhľad a komfort, je príjemná na dotyk a udržateľná. Vodotesný a vodoodpudivý materiál je vyrobený z recyklovaného PET. Vďaka technike pletenia s hustými okami sú rôzne farebné priadze spletené dokopy a vytvárajú dúhový vzor s jedinečným vzhľadom. Vďaka tomu je sprchová hadica Designflex nadčasovým a udržateľným dizajnovým kúskom.

Vyberte si svoju obľúbenú povrchovú úpravu alebo ju harmonicky skombinujte s povrchovými úpravami FinishPlus sprch a armatúr značky hansgrohe: chróm, brúsený bronz, brúsený čierny chróm, matná čierna farba a matná biela farba. Sprchová hadica Designflex je k dispozícii v dĺžkach 125, 160 a 200 cm a je kompatibilná so všetkými štandardnými ručnými sprchami.

Sprchová hadica Designflex vám ponúka väčšiu voľnosť pohybu v sprche: Je chránená proti zalomeniu a zabraňuje nepríjemnému pretočeniu. 

Dizajnový kúsok a príspevok k udržateľnosti

Každá sprchová hadica Designflex má svoj príbeh v materiáloch, z ktorých je vyrobená, a vďaka ktorým získava nový život ako estetická aktualizácia vašej kúpeľne – jej pevná priadza pochádza z recyklovaných plastových fliaš, ktoré prispievajú k udržateľnosti ako súčasť obehového hospodárstva. 

Odolné materiály sú zárukou najvyššej kvality produktu a toho, že sa zo sprchovej hadice Designflex budete môcť dlho tešiť. Vodotesná a vodoodpudivá kvalita zaručuje najlepšiu hygienu a jednoduché čistenie.

Triediť podľa
5  Výsledky
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: