28 Výsledky
Realizovateľný nápad na zlepšenie vašej pohody

Vyberte si správnu sprchovú tyč – pre komfort sprchovania

Hans Grohe vynašiel sprchovú tyč pred viac ako 60 rokmi: je to originálny produkt z nemeckého Schwarzwaldu. Rozvíjame ho dodnes. Výhody pre vás: exkluzívny dizajn s povrchovými úpravami v lesklom chróme, v kombinácii bielej a chrómu, v čiernej alebo s odrážajúcimi sklenenými povrchmi – napríklad Unica E. Alebo s madlami do 200 kg overenými inštitútom TÜV – napríklad Unica Comfort. Alebo riešenia, ktoré si môžete nainštalovať na stenu podľa svojich požiadaviek – napríklad Unica Reno s variabilnými držiakmi na stenu. Aby bolo všetko perfektne zladené, sú sprchové tyče Unica k dispozícii v širokej škále dĺžok, so sprchovou hadicou a držiakmi, kompatibilnými so všetkými štandardnými ručnými sprchami.

Správne osadenie: dlhé sprchové tyče sú vhodné pre vane, krátke pre sprchy

Každý, kto používa vaňu na kúpanie aj na sprchovanie, by mal mať možnosť umiestniť si sprchovú hlavicu v správnej výške. V tomto prípade odporúčame veľkú sprchovú tyč dlhú približne 0,90 alebo 1,05 m. V sprche stačí umiestnenie vo výške pása ako spodnej hranice na dosiahnutie sprchovej tyče dlhej 0,65 m. Rad Unica však obsahuje aj sprchovú tyč Unica E, ktorá je k dispozícii až do dĺžky 1,50 m. Tá ponúka dostatok manévrovacieho priestoru, takže je ideálna pre rodiny s deťmi a starými rodičmi alebo pre pohodlnú starostlivosť o nohy. Pre zabezpečenie ideálnej dĺžky sprchovej hadice je táto súčasťou mnohých sprchovacích tyčí.

Všetci sa držte! Unica Comfort šetrí miesto a ponúka bezpečnosť overenú inštitútom TÜV

Aj v malej kúpeľni poskytuje Unica Comfort veľké pohodlie. Priestorovo úsporná kombinácia robustnej sprchovej tyče s odnímateľnou poličkou funguje aj ako ergonomické madlo. To zabezpečuje bezpečnosť s ťahovou silou až 200 kg. Vďaka špeciálnej opore sprchy umožňuje Unica Comfort aj ľahké sprchovanie v sede. Či už ste ľavák, alebo pravák: sprchová tyč je k dispozícii v oboch variantoch.

Sprchová tyč Unica E: jedinečná, elegantná a honosná

Vďaka svojmu povrchu vyrobenému zo skla odolnému proti poškriabaniu je Unica E v kúpeľni atraktívnym dominantným prvkom. Či už v prevedení biela/chróm, čierna/chróm alebo zrkadlový chróm: jej úzke telo priľne k stene kúpeľne a dokonale ladí so sklenými zástenami sprchovacieho kúta, hlavovými sprchami či termostatmi. Jej samoblokovací posuvný jazdec umožňuje ľahké nastavenie jednou rukou. Sprchovú hlavicu je možné variabilne otáčať a naklápať. Obsahuje tieť praktickú misku na mydlo Casetta E. Pôsobivá je aj inštalácia: sprchovú tyč Unica E je možné inštalovať na existujúce prípojky – čo je ideálne riešenie pre rýchle renovácie.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: