Dizajnérska batéria hansgrohe vyhrala ocenenie.
Medzinárodné uznanie

Oceňovaný dizajn pre kúpeľne a kuchyne

Získaním mnohých ocenení za dizajn sa potvrdilo nasledovné: výrobky od prémiovej značky hansgrohe sú nadčasové, vysoko funkčné a majú nádherný vzhľad. Skupina Hansgrohe zastáva vďaka oceneniam, ktoré každoročne získava od medzinárodných skupín odborníkov, popredné miesto v rámci dizajnu v sanitárnom priemysle. Na dosahovaní úspechu zohráva významnú rolu aj dlhodobá spolupráca so spoločnosťou Phoenix Design.

Značka hansgrohe je synonymom uznávaného dizajnu

V spoločnosti hansgrohe sa pri vývoji produktov sústreďujeme hlavne na vaše potreby. Našou hnacou silou je túžba zákazníkov po pôžitku a pohodlí v kúpeľni a kuchyni. Dizajnom batérií a spŕch to však v hansgrohe nikdy nekončí. Vieme, že dokonalý dizajn pretrvá dlhšie ako rýchlo sa meniace trendy, preto sú naše produkty pre zákazníkov bezpečnou investíciou. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete moderný, klasický alebo avantgardný dizajn: naše vybavenie sa dá skvelo zladiť s každým štýlom.

Dizajn v hansgrohe nie je iba vecou vkusu. Je to postoj.

Našou prioritou je nájsť to najinteligentnejšie riešenie. Koniec koncov, dizajn a funkčnosť idú ruka v ruke. Jedine tak môžeme vyrábať vysoko kvalitné produkty, ktoré používateľov ohromia a vymedzia nové estetické štandardy. Na nových výtvoroch neustále spolupracujeme s viacnásobne oceneným tímom spoločnosti Phoenix Design.

Partner hansgrohe vo všetkých dizajnových záležitostiach: Phoenix Design

Spoločnosť Phoenix Design vytvára imidž spoločnosti hansgrohe už viac ako 30 rokov. Kreatívni pracovníci zo Stuttgartu sú napokon výhradnými tvorcami celého sortimentu spŕch a batérií pre špičkovú značku z nemeckého Schwarzwaldu. Za niekoľko posledných desaťročí spoločnosť Phoenix Design navrhla všetky kľúčové produkty značky hansgrohe. Tieto produkty sa po technologickej a vizuálnej stránke vyznačujú dlhou životnosťou, sú trvalo udržateľné a možno ich vyrábať efektívne.

Spoločnosť Hansgrohe je lídrom v oblasti dizajnu a inovácií kúpeľní

Práca dizajnérov v hansgrohe.
Spoločnosť Hansgrohe už získala cez 600 ocenení z 50 medzinárodných designových súťaží. Medzi nimi je iF DESIGN AWARD, celosvetovo uznávaná ochranná známka za výnimočný dizajn. V roku 2021 túto cenu získal najmenej 17 kúpeľňových produktov a rad prémiových značiek hansgrohe. iF GOLD AWARD je najvýznamnejšou cenou udelenou Mezinárodním fórem designu. V roku 2020 získal „zlato“ inovativní sprchové systémy RainTunes.

Udelené nezávislými porotami

Pozrite si výber našich medzinárodných ocenení za dizajn.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: