Ušetrite vodu s výrobkami hansgrohe.
Počítadlo úspory vody hansgrohe

Náklady na vodu: Vypočítajte si váš potenciál úspor!

Hľadáte novú armatúru alebo sprchu? A chcete tiež šetriť vzácne zdroje? Bingo: mnohé výrobky hansgrohe sú vybavené technológiou EcoSmart šetrnou ku klíme, ktorá automaticky znižuje vodný prietok. Nižšia spotreba je výhodná pre vašu peňaženku, ako aj pre životné prostredie.

Šetriť vodu – a vrátiť niečo svojej planéte

Zistite, koľko EcoSmart a CoolStart v skutočnosti ušetria

S mnohými výrobkami hansgrohe automaticky šetríte zdroje: naše sprchy vybavené technológiou EcoSmart spotrebujú až o 60 percent menej vody ako bežné výrobky. To tiež znamená, že vysoké percento čerstvej vody sa nemusí ani ohrievať. Preto vám EcoSmart ušetrí aj veľa nákladov na energiu.

Náklady na vodu: vypočítajte, koľko ušetríte s výrobkami hansgrohe

Pomocou počítadla úspory vody hansgrohe to zistíte rýchlo a jednoducho. Tip: zobrazí sa vám aj počet stromov, ktoré by ste mohli zavlažovať vďaka ušetrenej vode. Poďme na to: najprv si vypočítajte svoje náklady na vodu a potom výrazne ušetrite!

  • Sprchy: Pomocou počítadla úspor môžete odhadnúť, ako pozitívne by sprcha EcoSmart ovplyvnila vaše účty za vodu a energiu. V závislosti od typu sprchy, napríklad Raindance Select, online nástroj vypočíta potenciál úspor individuálne pre vašu domácnosť.
  • Armatúry: Všetky hansgrohe umývadlové batérie sú vybavené systémom EcoSmart. Preto sa určite oplatí vymeniť starý vodovodný kohútik za nový. Výberom batérie so systémom CoolStart môžete ušetriť aj drahú energiu. Spoločnosť hansgrohe integrovala túto energeticky úspornú technológiu do mnohých umývadlových armatúr Teplá voda tečie len vtedy, keď ju naozaj potrebujete. 
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: