Man showering with EcoSmart overhead shower made by hansgrohe.
Chráňme našu planétu spoločne!

Udržateľnosť: Ako vám pomáhame šetriť vzácne zdroje v bežnom živote

Voda je život a naša vášeň. Z tohto dôvodu robíme všetko pre to, aby sme tento vzácny zdroj chránili: sprchami, armatúrami a technológiami, ktoré šetria vodu a energiu. Ich výroba a likvidácia takisto ovplyvňuje životné prostredie a kolobeh zdrojov našej planéty, za čo preberáme zodpovednosť. S výrobkami značky hansgrohe môžete aktívne chrániť životné prostredie!

Green. Greener. Eco* 2030.

Spoločnosť hansgrohe vyrába výrobky využívajúce vodu šetrne k životnému prostrediu.
Green. Greener. Eco* 2030 je názov hlavného projektu skupiny hansgrohe. Pod vedením Hansa Jürgena Kalmbacha navrhujeme všetky výrobky využívajúce vodu tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu.

„Do roku 2030 chceme celé naše portfólio výrobkov značky hansgrohe a AXOR využívajúcich vodu preorientovať na technológie šetriace vodu a energiu. V budúcnosti musia byť súčasťou každej energeticky efektívnej rekonštrukcie a novostavby. V kúpeľňovom a kuchynskom sektore sa zapájame do spoločných činností zameraných na znižovanie emisií.“ 

Hans Jürgen Kalmbach
Predseda predstavenstva spoločnosti Hansgrohe SE 

* Skupina hansgrohe definuje pojem „ECO“ ako zníženie spotreby vody a/alebo energie pri používaní výrobkov využívajúcich vodu o minimálne 22 % v porovnaní s východiskovým rokom 2020.

Naša cesta k zelenej revolúcii

Príspevok spoločnosti hansgrohe k ochrane našej planéty.

Počas používania ručnej sprchy sa spotrebuje najviac CO2

Fáza používania ručnej sprchy.

Používanie ručnej sprchy je najnáročnejšie z hľadiska emisií CO2. Počas používania vypúšťajú ručné sprchy približne 1 000-krát viac CO2 ako počas výroby. Preto sme si predsavzali do roku 2030 zmeniť celú našu ponuku spŕch a armatúr na „ECO“. Konkrétne: znížime spotrebu vody a/alebo energie výrobkov využívajúcich vodu o minimálne 22 % – v porovnaní s východiskovým rokom 2020.

Objavte naše technológie na úsporu vody a energie

Vytvárame inšpiratívne zážitky s vodou pre našich zákazníkov – a vždy máme nárok zanechať po sebe stopu. V spoločnosti hansgrohe ide prvotriedny dizajn a šetrenie zdrojov ruka v ruke. S našimi technológiami EcoSmart a CoolStart ušetríte v domácnosti každý deň veľa vody a energie! Ako to funguje, si môžete pozrieť v týchto videách.

Šetriť vodu – a vrátiť niečo svojej planéte.

Ako vypočítať potenciálne úspory vody, energie a peňazí

Pomocou počítadla úspory vody značky hansgrohe môžete rýchlo a jednoducho zistiť, koľko vody môžete skutočne ušetriť vďaka armatúram a sprchám značky hansgrohe. Poďme na to: Najprv si vypočítajte náklady na vodu, potom zistíte, koľko ušetríte a ochráňte životné prostredie!

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: