Vylepšené funkcie bez zbytočností

Zesis M33 pri oplachovaní zeleniny.
Atraktívny pomer cena/výkon

Zesis M33: minimalistický dizajn pre každú modernú kuchyňu

Hľadáte tú správnu kuchynskú zmiešavaciu batériu, či už pre náhradné potreby alebo pre parádnu, modernú zostavu? Vitajte v cieli: s novým radom hansgrohe Zesis M33 objavíte minimalistický dizajn, ktorý sa bez problémov začlení do vašej kuchyne, ako aj ľahko ovládateľné funkcie. Stručne povedané: to najlepšie z oboch svetov, rýchlo nainštalované a za atraktívnu cenu.

Zesis M33 v matnej čiernej kombinovaný s granitovým drezom.
Nadčasová moderná kuchynská armatúra Zesis M33 vylepší každú kuchyňu.

Armatúra, ktorá vám to úplne zjednoduší

S Zesis M33 bude rozhodnutie určite jednoduché: Kuchynská armatúra zredukovaná na to najnutnejšie, presvedčí tvarom a funkčnosťou v okamihu. Zoznámte sa s jednoducho krásnou zmiešavacou drezovou batériou v dvoch výškach a s dvoma typmi prúdu, ktorú je možné kedykoľvek ľahko ovládať pri mnohých použitiach v dreze.

Štíhla armatúra v kvalite značky hansgrohe je k dispozícii s batériou Zesis M33 2jet s výsuvnou sprchou a dvoma typmi prúdu (laminárny/sprchový prúd) vo výškach ComfortZone – zóny pohodlia 150 a 160. Medzi typmi prúdu môžete ľahko prepínať pomocou prepájača na odtoku. Alebo si môžete vybrať model Zesis M33 1jet s normálnym prúdom vo výške ComfortZone – zóny pohodlia150.  

Všetky varianty radu armatúr sú k dispozícii v troch atraktívnych povrchových úpravách: Matná čierna, chrómová a ušľachtilá oceľ. Takto môžete v kuchyni realizovať svoj štýl alebo vytvoriť špeciálny akcent. Budete prekvapení, aký rozdiel urobí atraktívna, minimalistická armatúra vo vašej kuchyni. Módny matný čierny povrch môžete napríklad harmonicky kombinovať s granitovym drezom hansgrohe.

sBox lite namontované v spodnej skrinke.
V prípade sBox lite zaisťuje ťažné lanko v sprchovej hadici bezpečné a plynulé vyťahovanie a návrat výsuvnej sprchy do zasunutej polohy.

Vyšší komfort s výsuvnou sprchou

Šikovné hadicové vedenie sBox lite je k dispozícii na niektorých armatúrach Zesis M33. Vychutnajte si flexibilný vodovod s výsuvnou sprchou, ktorá funguje celkom hladko vďaka dômyselnému vratnému mechanizmu. To urýchľuje pracovné kroky v dreze. sBox lite zabraňuje zachyteniu alebo prekrúteniu hadice v spodnej skrinke. K dispozícii sú aj verzie so závažím na hadicu.

Pozrieť si výrobky radu Zesis

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: