Batéria hansgrohe ShowerTablet: sprchová termostatická batéria s poličkou.

ShowerTablet

Potešenie zo sprchy a kúpania podľa vlastných predstáv

hansgrohe ShowerTablet: praktické sprchové a vaňové termostatické batérie s poličkou

Batérie ShowerTablet sú naozaj všestranné produkty: veľa inovatívnych funkcií zaručuje pôžitok podľa vašich predstáv v sprche aj vo vani. Veľké sklenené poličky poskytujú množstvo miesta pre vaše toaletné potreby na sprchovanie či kúpanie. Puristický dizajn umocní atmosféru akejkoľvek oblasti kúpeľne.

Viac priestoru pre uvoľňujúce sprchovanie

Batérie ShowerTablet sú flexibilné nadomietkové termostatické batérie do sprchy a k vaniam s praktickou odkladacou plochou, dostupné v šírkach 300 až 700 mm. Ich vysokokvalitný dizajn s hladkým povrchom v zrkadlovom chróme alebo vo sviežej kombinácii bielej a chrómu im prepožičiava prvotriedny vzhľad. Tiež sa jednoducho čistia, majú robustný charakter a sú odolné voči poškriabaniu. Batéria ShowerTablet Select 700, najväčšia verzia, má charakter, ktorý definuje priestor, a dá sa obzvlášť dobre zladiť s veľkými sprchami

.

Ako dosiahnuť zábavu pri sprchovaní pre každého podľa vlastných predstáv

Batérie ShowerTablet s tlačidlom Select ponúkajú intuitívny sprchový komfort. Jednoduchým stlačením tlačidla si tu zvolíte ručnú alebo hlavovú sprchu. Máte radi celú škálu sprchovacích funkcií? Ak áno, prečo si nedopriať – s batériou ShowerTablet Select 700 si dokonca môžete pustiť oba spotrebiče naraz. Tlačidlá Select sú ľahko prístupné a dajú sa ľahko stlačiť. Batérie ShowerTablet bez funkcie Select sa ovládajú pomocou praktických otočných ovládačov. Či už s tlačidlom Select, alebo bez neho – batérie ShowerTablet majú bezpečnostný zámok pri teplote 40 °C, ktorý vás chráni pred nadmerne horúcimi teplotami. Batérie ShowerTablet s funkciou Ecostop znižujú spotrebu vody na 10 l/min. Tým sa znižuje dosah na životné prostredie a šetria sa náklady na energiu.

Nadomietková inštalácia, ktorá je rýchla a bezpečná

Batérie ShowerTablet sú nadomietkové termostatické batérie, čo znamená, že sa ľahko inštalujú na stenu a na existujúce pripojenia. Ak by ste chceli kombinovať hlavovú sprchu s jedným prúdom s ručnou sprchou, máte možnosť ovládania aj prostredníctvom podomietkovej inštalácie (G 1/2)

.
Triediť podľa
6  Výsledky
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: