Nové teleso iBox universal 2 – na jednoduchú podomietkovú inštaláciu.

iBox universal

Rekonštruujete kúpeľňu alebo staviate novú? Ovladanie vody zabudované do steny ponúka množstvo výhod. Vďaka minimalistickým armatúram vyzerá všetko pekne a upravene – a vy si môžete vychutnať úplnú voľnosť pohybu pri sprchovaní alebo kúpaní. Pod omietku je potrebná základná jednotka: Zistite viac o našom novom telese iBox universal 2. Pre rýchlu, flexibilnú a bezpečnú inštaláciu.Pozrieť výrobky

Efektívna inštalácia s maximálnou flexibilitou


Na podomietkovú inštaláciu ponúka značka hansgrohe atraktívny sortiment „hotových súprav“ pre kúpeľňu, napríklad ShowerSelect Comfort a DuoTurn. Ide o minimalistické ovládacie prvky, ktoré sa inštalujú namiesto objemného termostatu alebo zmiešavacej batérie: vždy od profesionála z oblasti sanity.

Podomietková inštalácia zaujme malými nárokmi na priestor a jednoduchým čistením. Takisto sa môžete tešiť na tichý zážitok z vody – vďaka dobrej absorpcii zvuku. Intuitívne ovládanie s prehľadným a plochým dizajnom vám umožňuje vypnúť od každodenného života a ponoriť sa do upokojujúceho komfortu pri sprchovaní. 

Pre tie najkrajšie momenty s vodou 

Nová generácia telesa iBox universal značky hansgrohe vám prináša maximálnu slobodu pri navrhovaní kúpeľne, pretože ju môžete kombinovať so všetkými hotovými súpravami značky hansgrohe. Spája v sebe overené výhody predchodcov s množstvom nových funkcií a ďalšími výhodami:

 • Väčšia efektivita – časovo úsporná inštalácia
 • Väčšia flexibilita – viac možností upevnenia
 • Väčšia bezpečnosť – niekoľko krokov inštalácie

V galérii obrázkov si môžete pozrieť, ako vyzerajú vylepšenia telesa iBox:

Zhrnutie hlavných zlepšení:

 • Časovo úsporná, flexibilná a bezpečná montáž
 • Lepšie možnosti inštalácie vďaka inteligentným detailom
 • Úplná vodotesnosť a univerzálne použitie. Vďaka zvukovému odizolovaniu sa všetky nové hotové súpravy vyznačujú triedou hlučnosti 1
 • Možnosť kombinácie so všetkými predchádzajúcimi a budúcimi hotovými súpravami značky hansgrohe a AXOR (pri starších súpravách je na montáž potrebný adaptér č. 13588000). 
 • Hotové súpravy zaberajú málo miesta a ponúkajú rôznorodý sortiment (na výber sú rôzne farby, tvary a počet spotrebičov)

Prečo zohráva úspora času takú dôležitú úlohu? 

Inštalatéri sú pod čoraz väčším tlakom. Tento stav ešte zhoršuje nedostatok kvalifikovaných pracovníkov. Preto je potrebný partner, ktorý rozumie uvedenými výzvam a ponúka produkty, ktoré umožňujú jednoduchú, ale bezpečnú inštaláciu. Značka hansgrohe chce byť takýmto partnerom. Nová generácia telesa iBox je ďalším príkladom toho, ako využívame inovatívne nápady a inteligentné riešenia na uľahčenie práce inštalatérov a zároveň na zvýšenie spokojnosti našich zákazníkov.

Detailný pohľad na ShowerSelect Comfort a iBox universal 2 značky hansgrohe.
S iBox universal 2 a novými vrchnými súpravami značky hansgrohe pre sprchy je podomietková inštalácia dvakrát rýchlejšia ako s predchádzajúcim podomietkovým telesom.

Prezrite si technickú brožúru k novému podomietkovému telesu iBox 2

 • Technická brožúra iBox2

  Tu nájdete technického radcu k novému základnému telesu iBox 2 a novým vrchným sadám hansgrohe.

  stiahnuť (PDF, 5 MB)

Nové teleso iBox 2 a naše vrchné súpravy

Triediť podľa
3  Výsledky
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: