Technológia ComfortZone značky hansgrohe v troch rôznych štýloch.

Batérie

Triediť podľa
526  Výsledky
dizajnový partner spoločnosti hansgrohe

Phoenix – renomovaná tvorivá centrála

Spoločnosť Phoenix Design vytvára vzhľad batérií značky hansgrohe už viac ako 30 rokov. Koniec koncov majú exkluzivitu na dizajn všetkých radov batérií a sprchového segmentu tejto prémiovej značky.

hansgrohe ComfortZone

Viac voľného miesta v priestore umývadla

Spoločnosť hansgrohe vyrába batérie v rôznych výškach. Môžete si teda byť istí, že nájdete k svojmu umývadlu dokonale sa hodiacu batériu. Pre dodatočné pohodlie, flexibilitu a použiteľnosť.

UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
Ako si nájsť tie správne batérie

Kúpeľňové batérie hansgrohe: od moderného štýlu po klasický

Vyberte si zo širokej škály produktov. Čo sa týka kúpeľňových batérií od hansgrohe, máte na výber z viacerých dizajnov, ktoré získali ocenenia, a môžete profitovať z produktov, ktoré spĺňajú najprísnejšie požiadavky v zmysle kvality a využiteľnosti.

Koncepty všetkých našich batérií pochádzajú z dielne renomovaného dizajnového štúdia Phoenix Design a získali viacero ocenení. Pri akomkoľvek štýle, ktorý si zvolíte: dizajn vašej kúpeľne bude vyzerať dokonale konzistentný. K umývadlovým batériám si môžete zvoliť príslušné bidetové, sprchové a vaňové batérie a doplnky. Preskúmajte tiež dizajnové možnosti v rámci FinishPlus. Elegantné trendové farby sú k dispozícii pri dvoch obľúbených radoch batérií, pričom vašej kúpeľni dodávajú špeciálny punc.

Nájdite si svoj obľúbený štýl

Ste moderný typ, preferujete čisté línie, nenútený štýl a nadčasový koncept dizajnu v kúpeľni? Ak áno, potom je pre vás ten pravý Moderný štýl. Na výber sú rady Metropol, Metris, Talis, Focus, Novus alebo Logis. Hľadáte niečo, čo sa vymyká všednosti, niečo umelecké? Ak áno, chceli by sme vám predstaviť sériu PuraVida. Vďaka svojmu skulpturálnemu dizajnovému konceptu a plynulým krivkám je tento rad súčasťou Avantgardného štýlu. Alebo preferujete klasický dizajn – teda štýlové krivky alebo dekoráciu zlatými prvkami? Ak áno, inšpirujte sa našimi radmi v Klasickom štýle: Metropol Classic, Metris Classic, Talis Classic alebo Logis Classic.
Pozrite si na tomto mieste rôznorodosť všetkých produktových radov hansgrohe.

Pôsobivé technológie: zistite, vďaka čomu značka hansgrohe vyčnieva z radu

Vyvinuli sme chytré technológie, ktoré budú dopĺňať batérie a ktoré vám vaše zážitky s vodou spravia ešte príjemnejšími. Napríklad inovatívne technológie ako EcoSmart, Select, AirPower a QuickClean. Naozaj oceníte fakt, že EcoSmart redukuje spotrebu vody a energie na udržateľnú úroveň. Alebo napríklad, ako s technológiou Select ovládate vodu pohodlne stlačením tlačidla. Zistite, ako AirPower zmiešava vodu, v najskutočnejšom zmysle slova, a ako ľahko môžete zotrieť usadeniny vodného kameňa vďaka technológii QuickClean.
Budete profitovať z technológie hansgrohe ComfortZone, hlavne, čo sa týka umývadlových batérií, keďže vytvára väčší priestor na manipuláciu medzi výtokom a umývadlom. Mali by ste sa tiež pozrieť na technológiu CoolStart, ktorá automaticky zadržiava horúcu vodu a privádza ju, len keď ju naozaj potrebujete.

Zvoľte si kvalitné vypracovanie

Vychutnávajte si pohľad na vysokokvalitné povrchové úpravy, ako chróm alebo biela/chróm. Spoľahnite sa na nehlučné, hladko fungujúce keramické kartuše a flexibilné hadice značky hansgrohe, ktoré chránia vodu pred poškodením. Viac ochrany, viac komfortu, viac zábavy: hansgrohe.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: