Novinky značky hansgrohe 2023

Kúpeľňa, ktorá sa hodí k vášmu životu!

Ako vyzerá vaša vysnívaná kúpeľňa? Pomocou inšpirujúcich nových produktov značky hansgrohe a nápadov vás povzbudzujeme, aby ste na to našli vlastnú odpoveď. Okrem zodpovedného potešenia z vody je pre nás dôležité ergonomické pohodlie a estetický pôžitok. Nechajte sa rozmaznávať! Pre viac informácií nájdete v časti na stiahnutie tejto stránky našu brožúru s novinkami.

Nové produkty značky hansgrohe: sprchy Pulsify s prúdom PowderRain.
V sortimente spoločnosti hansgrohe nájdete produkty do kúpeľne, pri ktorých sa vám rýchlejšie rozbúcha srdce. Vytvorte si priestor, ktorý bude rovnako výnimočný ako vaša osobnosť.

Ako vyzerá vaša vysnívaná kúpeľňa?

Kúpeľňa patrí k najdôležitejším miestnostiam vo vašom príbytku a je viac než len miestom na sprchovanie, pranie bielizne alebo čistenie zubov. Je to oáza pokoja a relaxácie. S produktami od spoločnosti hansgrohe zažijete pri dizajnovaní svojej vysnenej kúpeľne úplnú slobodu. 

Individuálny dizajn kúpeľne so sprchami, armatúrami a termostatmi značky hansgrohe

Ciele moderného plánovania kúpeľne ďaleko presahujú triezvu funkcionalitu. My v spoločnosti hansgrohe preto neustále pracujeme na vývoji svojich produktov, ktoré vaše sny o kúpeľni prebudia k životu. Nechajte sa inšpirovať našim sortimentom a nájdite požadované produkty.

Spoločnosť hansgrohe preberá zodpovednosť za človeka, životné prostredie a našu planétu

Za pomoci svojich udržateľných produktových riešení kombinujeme technológie šetriace vodu a energie, inteligentné funkcie a kvalitu s dlhou životnosťou. 

Užívajte si vodu všetkými zmyslami

  • Katalóg noviniek hansgrohe 2023

    Tu nájdete najnovšie výrobky značky hansgrohe. Pomocou svojho dizajnu a technológie neustále objavujú hospodárenie s vodou a poskytujú najkrajšie chvíle s vodou.

    stiahnuť (PDF, 3.8 MB)

Viac nových produktov značky hansgrohe pre vás

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: