Produkty do kuchyne s komfortom a dizajnom od hansgrohe.
Kuchyne s hansgrohe

Batérie a drezy s nadčasovo krásnym vzhľadom pre vašu kuchyňu od hansgrohe

Ľudia si zvyknú na svoje kuchyne potrpieť. Kuchyňa je miestom, kde sa stretáva celá rodina i priatelia, varí sa v nej, stoluje, relaxuje i oslavuje. Batérie a drezy od hansgrohe sú dokonalé prvky na vytvorenie nadčasového, štýlového a funkčného prostredia so všetkými modernými vymoženosťami. Tie vytvoria z kuchyne vašu obľúbenú miestnosť v domácnosti. A vaše bežné kuchynské práce? Tie spravíte ľavou zadnou.

Pozrite sa na naše nové produkty pre vysokokvalitný dizajn kuchýň

Inovatívne produkty v puristickom dizajne: umožňujú vychutnávať si krásu vody

Svieža tečúca voda predstavuje v kuchyni gro. Práve preto hansgrohe nepretržite prichádza s novými nápadmi, aby ste si používanie vody mohli vychutnávať. Produkty, v ktorých sú zakomponované sofistikované technológie a ergonomická dokonalosť, zefektívňujú a zatraktívňujú bežné kuchynské práce. Skombinujte používateľsky nenáročné kuchynské batérie s vysokokvalitnými drezmi podľa vášho výberu a vychutnajte si výnimočné pohodlie. Zvolené materiály a spoľahlivé vyhotovenie znamenajú, že si budete môcť vychutnávať svoj produkt ešte veľmi dlho.

Batérie, ktoré sú také jedinečné a sofistikované, ako váš vkus

Objavte s hansgrohe svet moderného kuchynského dizajnu a inšpirujte sa najnovšími trendmi a inováciami. Či už’ sú to kuchyne s atraktívnymi riešeniami kuchynských ostrovov, alebo kuchyne s otvoreným priestorom s plynulým prechodom do obývacej miestnosti: jasné príklady vám pomôžu rozhodnúť sa pri svojom vlastnom personalizovanom dizajne interiéru.

Kuchynský sprievodca  od hansgrohe vám ukáže, ako môžete svoje vlastné nápady pretaviť do funkčného kuchynského dizajnu. Navrhnutie drezu a batérie tu zohráva kľúčovú úlohu. Pozrite sa v sprievodcovi na inovatívne technológie, ktoré vám pomôžu vykonávať prácu v dreze efektívne. Odborné tipy ohľadom inštalácie a údržby vám ukážu, ako si dlhodobo udržať radosť z vysokokvalitnej kuchyne ešte veľmi dlho.

  • Produkty značky hansgrohe pre kuchyňu.

    Moderná kuchyňa: užitočné informácie o drezoch a batériách

    Používateľsky nenáročné drezy a batérie tvoria dominantný centrálny prvok v akejkoľvek kuchyni. Pozrite sa na škálu jednotlivých kuchynských kombinovaných jednotiek v brožúre kuchynského sortimentu značky hansgrohe.

    Stiahnite si brožúru s produktmi do kuchyne (PDF, 3.6 MB)
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: