hansgrohe online nástroj a vyhľadávač štýlov

Využite tieto nápady pre kúpeľne a objavte svoju kúpeľňu snov

Renovujete svoju starú kúpeľňu alebo snívate o úplne novej? Už máte nejaké nápady, ale boli by ste radšej, keby ste mali ohľadom štýlu k dispozícii odborného poradcu? Ak áno, prejdite si na tomto mieste rôzne možnosti, ktoré prinášame. Vyhľadávač štýlov od hansgrohe vám pomôže nájsť si svoj štýl kúpeľne. Farby, tvary, materiály: v týchto konzistentných kolekciách rôznych štýlov všetko spolu ladí. Čo sa vám páči a čo sa hodí do vašej domácnosti?

Pozrite si vysnívané kúpeľne

Zariaďovanie kúpeľne – splňte si svoje sny

Pozrite sa na tomto mieste na nápady na dekoráciu interiéru a kolekcie rôznych štýlov pre kúpeľne

Možnosti pri zariaďovaní kúpeľne sú nekonečné. My v hansgrohe by sme vám chceli pomôcť pri hľadaní štýlu vašej ideálnej kúpeľneé. Takého, ktorý bude ladiť s celým interiérom vašej domácnosti. Takého, ktorý podčiarkne vašu jedinečnosť. Vyhľadávač vysnívanej kúpeľne od hansgrohe je plánovací nástroj, ktorý vám pomôže inšpirovať sa. A môžete ho využiť pri svojom plánovaní.

Zábavný online nástroj s množstvom vysnívaných kúpeľní

Radi si doprajete odmenu vo forme wellnessu, kde vás privíta oddychová zóna lákajúca k relaxu? Milujete škandinávsky štýl, ktorý prenáša originalitu severských scenérií do vášho domova? Alebo možno preferujete puristickú eleganciu – ako v hoteli, ktorý ste nedávno navštívili? Nie. Vlastne sa cítite najlepšie v orientálnom hravom priestore pripomínajúcom kúpele hammam. Na výber je toho toľko...

Je čas objaviť svoju vysnívanú kúpeľňu a systematicky si ju naplánovať

Ako na to: Dva obrázky priestorov, ktoré tu vidíte, reprezentujú kolekciu nejakého štýlu. Kliknite spontánne na obrázok, ktorý vás zaujal viac ("neobyčajná" alebo "puristická"?). Zopakujte to. Týmto spôsobom vyfiltrujete klik za klikom svoj výber. Zhrnieme si to: ukážeme vám kúpeľne, ktoré by sa vám mohli páčiť. Trochu sa pohrajte a nájdite si svoju vysnívanú kúpeľňu.

Páči sa vám sprcha alebo batéria na obrázkoch? Na obrázkoch vysnívaných kúpeľní nájdete konkrétne informácie o zobrazených produktoch značky hansgrohe. Môžete si ich označiť, že sa vám “páčia”, a dať si ich na zoznam želaných položiek. S týmto zoznamom a získanými informáciami budete skvelo pripravení na návštevu u predajcu.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: