Batéria hansgrohe Talis M52: kuchynská batéria so sprškou.

Talis M52

Triediť podľa
1  Výsledky
UŽ ČOSKORO DOSTUPNÉ NOVINKA
{{ product.line }} {{ product.name }}
{{ product.price }}
hansgrohe Talis M52

Elegancia sa spája so sofistikovanou technológiou

Talis M52 vytvára harmonickú rovnováhu medzi štýlom a funkčnosťou. Vysokokvalitné pákové kuchynské batérie v chrómovom prevedení alebo vo vzhľade nehrdzavejúcej ocele sú skutočne všestranné s nádychom honosnosti. Ich výtok sa dá otáčať minimálne o 150 stupňov a viaceré modely je možné predĺžiť až o 76 cm. To znamená viac priestoru na pohyb a flexibilitu, pokiaľ ide o bežné domáce práce. 

Dodatočný priestor pre viac zábavy vo vašej kuchyni

Talis M52 poskytuje viac priestoru medzi výtokom a drezovou vaničkou. Tento voľný priestor je k dispozícii v štyroch rôznych úrovniach (výškach ComfortZone), od 170 do 270 mm, v závislosti od modelu. Za ešte väčší rozsah pohybu doľava i doprava môžete poďakovať otočnému výtoku: niektoré batérie sa dajú otáčať dokonca o 360 stupňov. Ešte väčšiu flexibilitu si môžete vychutnať pri modeli so sprškou, ktorou môžete napĺňať nádoby až do vzdialenosti 76 cm – vďaka telesu sBox

Talis M52 ponúka riešenie v kuchyniach s malým priestorom medzi drezom a stenou, pretože zvislá kolíková rukoväť umožňuje inštaláciu kuchynských batérií v najužších priestoroch. Jeden z modelov je dokonca vhodný na inštaláciu pred okno. Naklápacia funkcia  umožňuje určité batérie kedykoľvek vydvihnúť a naklopiť na stranu.

Efektívnejšie a jednoduchšie čistenie

Využívajte vodu ešte efektívnejšie s batériou Talis M52 s dvoma druhmi prúdov: Normálny prúd slúži na napĺňanie nádob rýchlo a s dokonalým zacielením. Sprchový prúd vyčistí všetky zákutia vašich ingrediencií a kuchynského náčinia – ihneď a bez zbytočného plytvania vodou. Funkcia proti vodnému kameňu QuickClean tiež uľahčuje čistenie batérie. Špinu a vodný kameň stačí jednoducho zotrieť prstami zo silikónových dýz na výtoku. To umožňuje, aby voda tiekla neustále plynule, zatiaľ čo kuchynská batéria Talis M52 zostáva spoľahlivo funkčná a uchováva si dlhodobo dobrý vzhľad.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: