Väčší akčný dosah pri kuchynskom dreze

Ľahko a pohodlne: Kuchynské batérie s funkciou výsuvnej sprchy a jednotkou sBox hansgrohe

Vodu budete využívať cielene a poteší vás elegantná technológia v srdci vašej kuchyne. Kuchynská zmiešavacia batéria s funkciou výsuvnej sprchy poskytuje podstatne väčší akčný dosah. Po stlačení tlačidla si môžete vychutnať aj rôzne druhy prúdu vody. Multitasking pri kuchynskom dreze bude ešte komfortnejší s jednotkou sBox hansgrohe, šikovnou priechodkou výsuvnej sprchy s hadicou na plynulé vysúvanie a zasúvanie.

Akčný dosah pre multitasking: sBox všetko zjednoduší

Kuchynské zmiešavacie batérie s funkciou výsuvnej sprchy hansgrohe poskytujú podstatne viac flexibilnosti pri používaní vody v kuchynskom dreze. A navyše sú elegantne navrhnuté.

  • Výsuvná sprcha alebo výsuvný výtok podstatným spôsobom zväčšia váš akčný dosah pri kuchynskom dreze; v kombinácii s jednotkou sBox dokonca až o 76 cm. Má to svoje výhody, napr. pri polievaní kvetov a pri plnení vysokých váz vodou.
  • Výsuvná hadica v kombinácii s polomerom otáčania umožní efektívnejšie vykonávanie činností v kuchynskom dreze s dvomi vaničkami.
  • Vďaka magnetickému držiaku ručnej sprchy MagFit sa hadica takmer nehlučne zasunie späť a zafixuje opäť v strede rúrky.

hansgrohe sBox: všetko na mieste na bezpečné použitie

Určite oceníte, keď bude pri kuchynskom dreze všetko fungovať bez problémov. Spoznajte naše kuchynské zmiešavacie batérie s sBoxom hansgrohe: Bezpečný box na hadicu, ktorý je pri mnohých výsuvných kuchynských zmiešavacích batériách súčasťou dodávky, ponúka neočakávaný komfort s výsuvnou sprchou alebo výsuvným výtokom. Vďaka spoľahlivému a nenápadnému vedeniu hadice v skrinke pod drezom sa môžete úplne koncentrovať na multitasking pri kuchynskom dreze. Pri výsuvných kuchynských zmiešavacích batériách a aj pri kombináciách s drezom je k dispozícii sBox.
sBox šetrí miesto v skrinke pod kuchynským drezom.
Čisté a kompaktné vedenie hadice sBoxu vytvorí priestor v spodnej skrinke. Vďaka upratanému úložnému priestoru sa ku všetkému ľahko dostanete.

sBox hansgrohe: jednoducho upratané

Zdá sa vám to známe? Veľa predmetov sa delí o malý priestor v skrinke pod drezom. A medzi nimi visí hadica výsuvnej batérie. Niet sa čo diviť, ak si predmety navzájom prekážajú. Priestorovo úsporný sBox sa postará o jasné pomery v skrinke: viac voľného priestoru pre vedro, čistiace prostriedky a pod., úplne bez vzájomných konfliktov. A jednoducho to vyzerá lepšie.
Bezpečné vedenie hadice v sBoxe.
Voľne visiaca hadica nie je chránená pred zaseknutím a poškodením. O bezpečné uloženie bez kontaktu s inými predmetmi sa postará sBox.

Riešenie proti zaseknutiu

Hadica sa v sBoxe nemôže ani zaseknúť, ani poškodiť. Je chránená pred prekážkami, ktoré by zablokovali jej funkciu vyťahovania. Bezpečné puzdro okrem toho udržiava hadicu na vedenie vody dlho funkčnú.
Akčný dosah výsuvnej batérie s sBoxom
Dodatočná flexibilita v kuchynskom dreze a v jeho okolí: V kombinácii s sBoxom sa pomocou výsuvnej sprchy a výsuvného výtoku rozšíri dosah až na 76 cm.

Vyťahovanie s sBoxom: netušený voľný priestor

Pomocou sBoxu sa dá výsuvná sprcha a výsuvný výtok vytiahnuť až do vzdialenosti 76 cm. Váš akčný dosah očividne presiahne zvyčajnú vzdialenosť cca 50 cm. Takto sa dajú veľmi jednoducho naplniť veľké nádoby alebo poliať kvety a bylinky v kvetináčoch. Na efektívny multitasking, aký zažívate denne vo svojej kuchyni.

Batéria s sBoxom na použitie na pracovnej ploche.
Plynulá práca s výsuvnou funkciou: Hadicu je možné ľahko vytiahnuť na požadované použitie.

A zrazu ide všetko veľmi ľahko

Užívajte si plynulú prácu s výsuvnou batériou a sBoxom hansgrohe: Vďaka vedeniu v puzdre hadica ľahko vykĺzne von a rovnako pohodlne a ticho sa opäť zasunie späť. A to bez kolízie s nádobami v spodnej skrinke pod dresom.
sBox s flexibilnými možnosťami montáže.
Ploché puzdro s maximálnou šírkou 34 mm je možné nainštalovať aj pri nedostatku miesta. Flexibilné možnosti montáže sa prispôsobia danostiam na mieste.

Box s dlhou životnosťou, ktorý sa dá ľahko namontovať

Miesto pre sBox nájdete aj v tej najmenšej spodnej skrinke. Plochý a iba 52 cm vysoký box je možné nainštalovať aj v prípade stiesnených priestorov, v rohoch alebo pri nábytku s nízkymi skrinkami .

Sprcha alebo výtok? Máte na výber

Pri kuchynských zmiešavacích batériách hansgrohe s výsuvnou funkciou máte dve možnosti na využívanie vody v kuchynskom dreze. Podľa svojich osobných preferencií si môžete vybrať:

  • buď výsuvnú sprchu s jednoduchou zmenou medzi dvomi druhmi prúdu vody. Pomocou normálneho prúdu vody naplníte plynulo a presne aj veľké hrnce a nádoby. Doplnkový prúd vo forme sprchy je vhodný na dôkladné čistenie alebo umývanie ovocia, zeleniny alebo rýb. Ovládanie je ergonomické, lebo jednou rukou dokážete meniť typ prúdu vody, zatiaľ čo voda tečie;
  • alebo výsuvný výtok na intuitívne ovládanie vody s funkciou výberu. Pohodlne jednou rukou môžete vodu stlačením tlačidla zapnúť alebo vypnúť: Dokonca to môžete urobiť veľmi ľahko chrbtom ruky alebo lakťom. Páka batérie zostáva otvorená a udržiava konštantnú teplotu vody a konštantné množstvo vody.

Všetky kuchynské batérie s výsuvnou funkciou

Ovládanie výsuvnej sprchy je také jednoduché

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: