Okrúhle umývadlo Xuniva S s montážou na kúpeľňový nábytok Xelu Q.

Xuniva

Umývadlá Xuniva prinášajú do kúpeľne eleganciu. Objavte ikonický geometrický tvar a minimalistické okraje. Široký sortiment tvarov a variantov inštalácie vám ponúka ten správny model pre všetky požiadavky. Čo je dobré vedieť: rad Xuniva je kompatibilný s rôznymi ďalšími produktmi v umývacom priestore. Všetky umývadlá sú vyrobené z vysokokvalitnej sanitárnej keramiky a vďaka voliteľnej glazúre SmartClean odpudzujú nečistoty. Pozrieť výrobky

Sofistikované doplnky v kúpeľni: vysokokvalitné, univerzálne použiteľné umývadlá Xuniva

Oživte svoj umývací priestor! S radom Xuniva môžete navrhnúť kúpeľňu harmonicky a podľa vášho vkusu. Skvelý dizajn vám dáva veľa slobody pri vytváraní vlastného štýlu v kúpeľni.

Od ikonických tvarov až po rôzne typy možnej inštalácie a usporiadania armatúr: pri Xuniva je každý detail optimálne premyslený a vyzerá skvelo. Nový rad v sebe spája dizajn, kvalitu a funkčnosť. Naplňte svoje túžby a vyjadrite vlastný štýl vo vašej kúpeľni snov.

Umývadlá Xuniva vám uľahčia navrhovanie vašej vysnívanej kúpeľne. Perfektne sa hodia k novému nábytku a umývadlovým konzolám z radov Xelu Q a Xevolos E značky hansgrohe. Či už chcete umiestniť armatúru na keramiku, skombinovať ju s armatúrou Highriser alebo nástennou armatúrou: sortiment vám vždy ponúkne to správne umývadlo Xuniva.

Elegancia v každej kúpeľni

Vychutnajte si takmer neobmedzenú tvorivú slobodu pri realizácii vašej vysnívanej kúpeľne s radom Xuniva. Sortiment je univerzálne použiteľný a harmonicky zapadá do koordinovaného plánovania umývacieho priestoru. Nechajte sa presvedčiť: 

  • Výber. Štyri základné tvary (dizajn okrúhly, oválny, RaceTrack a SoftCube), tri typy inštalácie (montáž na dosku, vstavaná inštalácia a montáž zospodu dosky, s otvorom alebo bez otvoru pre kohútik, vždy s prietokom). 
  • Kombinácia. Vďaka hansgrohe ExcellentFit môžete rad Xuniva jednoducho kombinovať s optimálne vhodnou armatúrou a vyhnúť sa tak striekajúcej vode a strate pohodlia. Perfektne sa hodí kúpeľňový nábytok Xelu Q značky hansgrohe. Zrkadlá Xarita završujú estetický celkový obraz pútavým efektom.
  • Ľahké čistenie. Všetky modely sú voliteľne dostupné s glazúrou SmartClean.
  • Najvyššia kvalita. V spoločnosti hansgrohe sa môžete spoľahnúť, že všetky produkty spĺňajú vysoké štandardy kvality a dizajnu. 

Tri varianty inštalácie: výber je na vás

Umývadlá Xuniva vám poskytnú maximálnu slobodu pri dizajnovaní umývacieho priestoru vo vašej vysnívanej kúpeľni.

Umývadlo s montážou na dosku


Vstavané umývadlo


Umývadlo s montážou zospodu dosky


Nainštalujte svoje obľúbené umývadlo Xuniva v požadovanej veľkosti ako umývadlo s montážou na dosku (inšpirované klasickým umývadlom), alebo si vyberte variant vstavaného umývadla, pri ktorom je umývadlo Xuniva zapustené do dosky konzoly. Okrem toho je Xuniva k dispozícii aj ako umývadlo s montážou zospodu dosky.

Umývadlo s montážou na dosku Xuniva S a armatúry Vivenis spolu optimálne ladia.
hansgrohe ExcellentFit odporúča vysnívané kombinácie armatúry a umývadla. Tu na obrázku tvorí umývadlo s montážou na dosku Xuniva a umývadlová armatúra Vivenis ako Highriser ideálnu dvojicu.

Vhodná armatúra s hansgrohe ExcellentFit

Umývadlo a armatúra musia byť navzájom zladené, aby vám ponúkli optimálny zážitok z vody. Koniec koncov, umývací priestor by mal optimálne zodpovedať vašim želaniam a denným potrebám. Pre rad Xuniva odporúča hansgrohe kombinácie keramiky a armatúr, ktoré boli testované na optimálnu funkčnosť: vďaka hansgrohe ExcellentFit zažijete menej striekajúcej vody a škvŕn od vody, ale viac pohodlia.

Ako presne sa vyrábajú naše produkty?

Pohľad do zákulisia výroby keramiky a nábytku vám prinášame vyzdvihnutím nášho remeselného spracovania, techník, odborných znalostí a oddanosti, ktoré sú prirodzenou súčasťou produktov.

Triediť podľa
0  Výsledky

Bohužiaľ, žiadne výsledky sa nenašli

Upravte, prosím, kritériá pre filtrovanie.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: