Športový sponzoring značky hansgrohe.
BORA - hansgrohe 

BEYOND RACING:
Tímový duch a osobná motivácia 

Čo nás spája s cyklistikou? Sme nadšenci špičkovej kvality a špičkových tímov. Či už v hansgrohe alebo v cyklistike. Tímový duch je pre nás základ. Od roku 2017 sme oficiálny hlavný sponzor tímu UCI World Tour Team BORA-hansgrohe. Našou inšpiráciou je motivácia našich úspešných jazdcov.

BEYOND RACING nahliadne do zákulisia

Ste milovníci vrcholových športov a ako mnohí fanúšikovia horúčkovito sledujete cyklistické preteky? Potom sa určite pýtate, čo vedie športovcov k tomu, aby posúvali svoje hranice. Čo je zdrojom ich motivácie, ako sa športovci sústredia na nasledujúcu výzvu a kde nájdu podporu?
Formát „BEYOND RACING“ predstavený spoločnosťou hansgrohe nahliada do zákulisia a umožňuje svojim členom vyjadriť názor, pretože oni sú kľúčom tímového úspechu. Sledujte osobné skúsenosti a myšlienky, ktoré stoja za vrcholovými výkonmi v profesionálnej cyklistike.

Spoločnosť hansgrohe je hlavný oficiálny sponzor od roku 2017 a zmluvné záväzky už predĺžila do konca roka 2024. 

Ľudia stoja v centre príbehu o úspechu

Poskytnúť spoločný výkon, načerpať po pretekoch sily, zrelaxovať sa a vychutnávať si pocit slobody: Svet BORA-hansgrohe skrýva množstvo osobných príbehov. Od úletu na 120. výročie spoločnosti hansgrohe, keď si nechali narásť fúzy, cez osobné skúsenosti z pozície profesionálnych cyklistov, až po náhľad do pretekov.

BORA-hansgrohe: s tímovým duchom do cieľa

Kde, kedy, kto – prejsť na správy a videá z pretekov

Tím BORA - hansgrohe vás informuje na oficiálnej webovej stránke a je aktívny aj na sociálnych médiách:

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: