Koláž: známka kvality v hansgrohe.
Prísne testované, nezávisle certifikované

Značková kvalita batérií a spŕch hansgrohe

Čo vlastne znamená označenie prémiová alebo značková kvalita? My si pod tým predstavujeme prvotriednu kvalitu tvarov a funkcií. So svojimi produktami hansgrohe budete preto spokojní po dlhú dobu. Netreba zdôrazňovať, že pri vývoji a výrobe dodržiavame tie najprísnejšie usmernenia a vykonávame testy. Našu vysokú kvalitu navyše potvrdzujú nezávislé inštitúty pre testovanie. Na hansgrohe sa môžete spoľahnúť.

Hansgrohe – dodávateľ značkovej kvality od roku 1901

Keď sa povie „kvalita“, ako prvé si predstavíme vysokokvalitné produkty. Na tie od nás sa bez pochýb môžete spoľahnúť. Používame len prvotriedne materiály, ktoré sú schválené na použitie s pitnou vodou a ktoré prešli testami odolnosti. Kvalitné spracovanie však pre spoločnosť Hansgrohe predstavuje ešte oveľa viac. Jej koncept kvality sa zakladá na štyroch hlavných bodoch: kvalita produktov, kvalita dizajnu, kvalita spracovania a kvalita služieb.

Naše štandardy sú vysoké, čo oceňujú naši zákazníci po celom svete, ako aj partneri v oblasti obchodu a projektového podnikania. Preto nie je prekvapením, že výrobca batérií a spŕch z nemeckého Schwarzwaldu patrí medzi vedúce spoločnosti v sanitárnom priemysle. Vo svojom odvetví je zároveň vedúcou spoločnosťou v oblasti dizajnu.

Štvordimenzionálny koncept kvality hansgrohe

 • Kvalita produktov. Na bezpečné a robustné produkty navrhnuté pre dlhú životnosť sa môžete spoľahnúť. Kvalita Hansgrohe tiež predstavuje: jednoduché používanie, inteligentné funkcie, jednoduchú inštaláciu a technológie, ktoré ponúkajú skutočnú pridanú hodnotu.
 • Kvalita dizajnu. Prvotriedny dizajn prežije krátkodobé trendy. Naše nadčasové kúpeľňové produkty si preto určite zamilujete a budete ich môcť používať po dlhé roky. Kvalita dizajnu Hansgrohe sa vždy riadi heslom: krása zvnútra aj zvonka. Svedčia o tom mnohé vyznamenania a ocenenia za dizajn.
 • Kvalita spracovania. Hansgrohe sa pri výrobe spolieha na vysokokvalitné materiály, špičkový dizajn a precíznu prácu. Nehovoriac o ochrane životného prostredia, efektívnom využívaní zdrojov a dobré pracovné podmienky pre svojich pracovníkov. Tieto produkty si môžete zakúpiť celkom bez výčitiek, pretože sú vyrábané udržateľným spôsobom a na vysokej úrovni kvality. Neoddeliteľnou súčasťou našej filozofie je označenie „Made in Germany“ („Vyrobené v Nemecku“), pričom približne 80 % našich výrobkov sa vyrába na domácom trhu.
 • Kvalita služieb. Sme tu vždy pre vás. Príďte sa na nás pozrieť na veľtrhy a podujatia alebo si vyskúšajte naše batérie a sprchy na vlastnej koži v centrách našom Water Štúdiu. Môžete tiež využiť možnosť poradiť sa s našimi špecializovanými obchodnými partnermi, ktorí boli vyškolení podľa vysokých štandardov.

Bezpečnosť, hygiena a prémiová funkčnosť sú neodmysliteľnými vlastnosťami sanitárnych produktov. Spoločnosť Hansgrohe si preto najíma nezávislé testovacie a certifikačné spoločnosti z celého sveta, ako TÜV alebo DVGW, aby sa vyjadrili napríklad ohľadom ochrany proti obareniu či ochrany pitnej vody, úspory vody a energie, bezpečnej prevádzky a elektroniky. Značkový výrobca tým vyzdvihuje svoje vysoké štandardy kvality, ako aj ochrany spotrebiteľa a životného prostredia.

Certifikačná značka inštitútu TÜV SÜD: Testovaná bezpečnosť. Monitorovaná výroba.

Certifikované inštitútom TÜV SÜD: “Testovaná bezpečnosť. Monitorovaná výroba"

Certifikačná značka TÜV SÜD “Testovaná bezpečnosť. Monitorovaná výroba” sa udeľuje domácim spotrebičom, spotrebnej elektronike, športovým a voľnočasovým produktom, nástrojom a nábytku. Certifikačná značka inštitútu TÜV SÜD’je potvrdením, že sú produkty výrobcov v súlade s národnými a medzinárodnými normami. Táto značka zahŕňa aj inšpekcie tovární.

Medzi značkové produkty a série hansgrohe, ktoré inštitút TÜV Süd oficiálne vyhlásil za dobré a bezpečné, patria napríklad:

 • hlavové sprchy Raindance Rainmaker vrátane osvetlenia,
 • sprchové súpravy Unica Comfort s madlom a opierkou na nohy,
 • vstavané drezy z nerezovej ocele vo všetkých veľkostiach a dizajnoch.
Certifikačná značka asociácie DVGW pre hansgrohe.

Certifikované Nemeckou technickou a vedeckou asociáciou pre plyn a vodu (DVGW)

Asociácia DVGW sa sústreďuje najmä na oblasť bezpečnosti, hygieny, ako aj ochrany životného prostredia a spotrebiteľa. Jej certifikačné značky zaručujú bezpečnú dodávku plynu a vody v súlade s najvyššími medzinárodnými štandardmi a podporujú toto odvetvie v technických a vedeckých otázkach.

Medzi značkové produkty hansgrohe, ktoré získali certifikačnú značku asociácie DVGW, patria napríklad:

 • nadomietkové netermostatické a termostatické batérie k vaniam a do spŕch,
 • podomietkové netermostatické a termostatické batérie k vaniam a do spŕch,
 • základné telesá na podomietkovú inštaláciu,
 • umývadlové a bidetové batérie s odpadovými súpravami,
 • umývadlové batérie so spojovacími hadicami,
 • ručné sprchy,
 • sprchové hadice. 
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: