Intuitívne ovládanie ShowerSelect Comfort v sprche.

ShowerSelect Comfort

Puristický a elegantný dizajn ShowerSelect Comfort premení vašu sprchu na umelecký skvost a umožní intuitívne ovládanie všetkých prvkov sprchy. Jediným kliknutím môžete presne zapnúť/vypnúť vodu, prepnúť z ručnej na hlavovú sprchu alebo zmeniť typ prúdu. Podomietkový termostat trvalo vyrovnáva výkyvy a spoľahlivo zabezpečuje blahodarný zážitok zo sprchovania. Pozrieť výrobky

Navrhnutá na skrášlenie kúpeľne

Plochý, puristický podomietkový termostat značky hansgrohe.
Krásny a trvalo udržateľný do posledného detailu: Vďaka puristickému dizajnu značky hansgrohe a použitiu vysokokvalitných materiálov ponúka nový podomietkový termostat dlhotrvajúce potešenie.

Dizajn. Minimalistické regulátory vody majú o 40 % plochší tvar v porovnaní s predchádzajúcimi hotovými súpravami značky hansgrohe, vďaka čomu ponúkajú ešte viac voľného priestoru v sprche. Prinášame vám tri puristické dizajnové tvary: E, S a Q – hranatý, oblý a SoftCube, ako aj päť povrchových úprav: chróm, matná čierna, matná biela, brúsený čierny chróm a brúsený bronz.

Nový rozmer komfortu. Intuitívne ovládanie až štyroch spotrebičov jediným stlačením tlačidla – s celoplošnými, vysokokvalitnými a kovovými tlačidlami Select.

Trvalá udržateľnosť. Integrovaná regulácia množstva vody s funkciou zastavenia pre trvalo udržateľné využívanie vody. Bezpečnosť. S obmedzením teploty SafetyStop, ktoré chráni pred príliš horúcou vodou. Ochrana pred obarením, predovšetkým pre deti alebo osoby so zdravotným postihnutím.

Jednoduché čistenie vďaka tlačidlám v jednej rovine.

Individuálne podomietkové termostaty pre milovníkov dizajnu – prehľad

Plochý, puristický podomietkový termostat do sprchy.
Krásny a trvalo udržateľný do posledného detailu: Vďaka puristickému dizajnu značky hansgrohe a použitiu vysokokvalitných materiálov ponúka nový podomietkový termostat dlhotrvajúce potešenie.
  • Mimoriadne tiché vďaka triede hluku 1. Všetky časti v kontakte s vodou sú zvukovo izolované.
  • Odolná kvalita značky hansgrohe vďaka vysokým štandardom a novým materiálom. Tlačidlá Select sú vyrobené z kovu – pre príjemný dotyk a dlhotrvajúce potešenie.
  • Pohodlné a rýchle čistenie. Veľké kovové tlačidlá znižujú námahu pri čistení.
  • Široká ponuka povrchových úprav FinishPlus a troch foriem dizajnu. Bohatý výber zabezpečuje maximálnu aktuálnosť, spĺňa všetky požiadavky zákazníkov a zodpovedá trendom na trhu.
  • Šetrenie zdrojov. Vďaka integrovanej regulácii prietoku zabezpečuje ShowerSelect Comfort trvalo udržateľné využívanie vody a tepelnej energie.
  • Prispôsobivosť. Široká ponuka pre rôzne spotrebiče alebo typy prúdu.
Triediť podľa
18  Výsledky
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: