Batéria Logis M31 od spoločnosti hansgrohe: pákové kuchynské batérie.

Logis M31

Triediť podľa
10  Výsledky
hansgrohe Logis M31

Špičkové kuchynské batérie za skvelú cenu

Rad kuchynských batérií Logis M31 ponúka množstvo pohodlia a funkčnosť. Spoločnosť hansgrohe vyrába kuchynský sortiment z vysokokvalitných materiálov, vďaka čomu získate špičkovú kvalitu za skvelú cenu. Vyberte si z rôznych variantov týchto batérií podľa vašich preferencií a možností drezu.

Výhody kuchynských batérií Logis M31

Rozsiahly rad produktov ponúka rôzne možnosti kombinácie a je kompatibilný so všetkými modernými drezovými jednotkami – bez ohľadu na ich tvar alebo veľkosť. Či už hľadáte pákové batérie, alebo batérie s dvoma rukoväťami, naše produkty vyhovejú každému vkusu. Chcete mať pri umývadle veľa miesta a priestoru pre ruky? Aj v tom prípade sú batérie Logis perfektnou voľbou. Vyššie modely ponúkajú pohodlný pracovný priestor medzi batériou a drezom vďaka hansgrohe ComfortZone s výškou výtoku až 260 mm. Batéria Logis M31 vo výške ComfortZone 260 má vysoký výtok, pričom je možné páku umiestniť doľava alebo doprava. Jednotlivé otočné rozsahy medzi 110° a 360° tiež výrazne uľahčujú kuchynské práce tým, že dostanú vodu presne tam, kde ju potrebujete. Produktový rad Logis M31 tiež zahŕňa otočnú kuchynskú batériu s jednou pákou pre montáž na stenu a verziu s uzatváracím ventilom pre spotrebič, napríklad pre umývačku riadu.

Chráňte zdroje a aktívne šetrite v priestore drezu

Máte záujem o ekologickú verziu? Logis M31 ponúka riešenie aj pre vás: technológia CoolStart umožňuje z kuchynskej batérie prúdenie iba studenej vody, pokiaľ je rukoväť v strednej polohe. Teplá voda bude tiecť iba vtedy, keď je to skutočne potrebné a s rukoväťou batérie sa aktívne pohne. Prúd vody je tiež možné znížiť až o 50 % s technológiou hansgrohe EcoSmart. Obidve technológie šetria zdroje aj váš rozpočet.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: