Často kladené otázky (FAQ)

Kuchynské armatúry

Tu nájdete užitočné tipy a odpovede na často kladené otázky týkajúce sa kuchynských armatúr hansgrohe. V nasledujúcej časti rozkliknite požadovanú otázku a prečítajte si odpoveď.

Otočný výtok kuchynskej armatúry netesní. Čo môžem urobiť?

Ak po otvorení armatúry uniká voda v oblasti otočenia, musia sa vymeniť tesnenia na otočnom výtoku. Informácie a náhradné diely nájdete v našom katalógu náhradných dielov. Stačí zadať číslo produktu do vyhľadávacieho okna vpravo hore. Potrebný náhradný diel si potom môžete objednať v špecializovanej predajni vo svojom okolí. Alternatívne nám môžete poslať svoju požiadavku a fotografie armatúry aj online prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

Z výsuvnej kuchynskej armatúry tečie iba malé množstvo vody. Čo môžem urobiť?

Medzi vyťahovacou hadicou a vyťahovacou sprchou sa nachádza malé sitko zasunuté do prípojnej vsuvky vyťahovacej hadice. Vyberte ho ostrým predmetom, vyčistite a znovu nasaďte. Pomocou rohových ventilov navyše môžete kontrolovať a regulovať množstvo vody.

Z výsuvnej kuchynskej armatúry tečú oba typy prúdu súčasne. Aké riešenie odporúčate?

V tomto prípade sa musí vymeniť celá výsuvná sprcha, jej oprava, žiaľ, nie je možná. Správne číslo náhradného dielu pre výsuvnú sprchu nájdete v priloženom návode na montáž.

Ako možno namontovať a preložiť kuchynskú armatúru hansgrohe pred okno?

Uchopte armatúru za telo batérie (pozor: nie za odtok!), vytiahnite ju vertikálne smerom nahor a odložte armatúru bočnou stranou na pracovnú dosku (na handru alebo podobne).

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: