Muž pri umývadle značky hansgrohe s umývadlovou armatúrou Tecturis S.

Tecturis

Dodajte svojej vysnívanej kúpeľni punc výnimočnosti: Tecturis S a Tecturis podčiarkujú estetiku a funkčnú krásu vody svojím minimalistickým vzhľadom. Okrúhle ako sústredné kruhy vo vode alebo rovné ako rovnomerný vodný prúd. Dva rady armatúr vám ponúkajú správnu voľbu pre každý štýl interiéru a dizajnové preferencie. Symbolizujú estetiku a komfort pri spotrebe šetrnej k zdrojom. Pozrieť výrobky

Dva nové rady architektonických armatúr – inšpirované vodou

Čo dodáva architektúre a dizajnu ich jedinečnosť? Nie sú to tvary, materiály a funkcie. Je to spôsob, akým sa cítime: sofistikovaný, rafinovaný, výnimočný. S armatúrami Tecturis si splníte svoj sen o individuálnom priestore, v ktorom sa architektonické princípy, komfort, funkčnosť a udržateľnosť dokonale prelínajú. Armatúra Tecturis je ideálnym spojením minimalistického dizajnu a čistého pôžitku z vody. Tieto nové armatúry značky hansgrohe premenia kúpeľňu na nádherne navrhnutý životný priestor – a využívanie vody na estetický zážitok. Výber je na vás: jemne oblý dizajn (Tecturis S) alebo priamočiary, hranatý dizajnový jazyk (Tecturis E).

Očarila vás trendová matná čierna farba vašej obľúbenej armatúry? Alebo preferujete radšej bronzovú farbu? Pri armatúrach Tecturis si môžete vybrať z povrchových úprav FinishPlus chróm, matná čierna, matná biela a brúsený bronz pre individuálny výraz umývadla. Jednoducho zlaďte armatúru Tecturis s produktami značky hansgrohe v rovnakých povrchových úpravách FinishPlus.

Chcete si byť istí, že armatúra Tecturis a keramika k sebe funkčne a esteticky ladia? hansgrohe ExcellentFit vám prináša odporúčania pre duo umývadlovej armatúry a umývadla. Pri komplexných funkčných testoch kontroluje centrum technického servisu značky hansgrohe okrem iného voľný priestor pri umývadle a správanie pri striekaní.

Tecturis S: Inšpirovaná upokojujúcim tokom vody

Nechajte sa zviesť jemným dizajnom: Armatúra Tecturis S odráža mäkkosť a prúdenie vody. Vkusný oblý dizajn a mäkké línie stelesňujú čistý relax a pohodu. Aerátor sa elegantne skryje v odtoku armatúry – pre minimalistický dizajn. Vďaka štíhlemu tvaru a zvýšenej ComfortZone – zóne pohodlia získate aj viac voľného priestoru pri umývadle.

Armatúru Tecturis S možno ľahko kombinovať s inými produktami značky hansgrohe. Napríklad ručná sprcha Pulsify S nadväzuje na oblý dizajnový jazyk sprchy. Rovnako harmonicky skombinujte armatúru Tecturis S s kúpeľňovým nábytkom z radu Xelu Q (dostupné od roku 2024). Oblé hrany spodnej umývadlovej skrinky a nábytku dokonale ladia s jemnými líniami armatúry Tecturis S.

Tecturis E: Dôraz na čistotu vody

Máte radi minimalistický dizajn? Potom máme pre vás kombináciu s maximálnym komfortom s armatúrou Tecturis E. Armatúra Tecturis E odráža čistotu a silu vody a zaujme svojím rovným dizajnom. Hranatý prúd umožňuje zažiť konštantný tok. Hranaté tvary a dokonalá integrácia okrúhlej kartuše vytvárajú v kúpeľni estetickú atmosféru. S armatúrou Tecturis E sa umývadlo mení na pôsobivý dizajnový prvok.

Armatúry Tecturis ponúkame v rôznych výškach ComfortZone – zóna pohodlia a variantoch inštalácie, napríklad ako klasická keramická voľne stojaca armatúra alebo ako závesná nástenná armatúra s 2 otvormi. Záleží vám na mimoriadne jednoduchom používaní? Pri umývadlovej armatúre s 2 otvormi je ovládanie vody umiestnené samostatne: v prednej časti umývadla alebo na doske konzoly.  

Jednoducho nevyhnutný kúsok – aj pre našu planétu

Armatúra Tecturis je vybavená technológiou EcoSmart+, ktorá redukuje spotrebu vody na 4 l/min pri tlaku 3 bary – pri rovnakom pôžitku z vody. S technológiou EcoSmart ročne ušetríte až 160 eur za vodu a energiu* Technológia AirPower značky hansgrohe podporuje menšiu spotrebu – vodný prúd prebubláva vzduchom. A technológia CoolStart vám takisto pomáha šetriť energiu. Výhodné pre životné prostredie aj vašu peňaženku!

* Tento príklad výpočtu vychádza z nasledovných predpokladov: 4-členná domácnosť v Nemecku. Náklady na výpočet sú 0,18 €/kWh za plyn a 6,7 €/1 000 l za vodu. V porovnaní s bežnými produktami značky hansgrohe bez technológie EcoSmart.

Triediť podľa
51  Výsledky
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: