Nové produkty značky hansgrohe pre rok 2019

Voda ide s prúdom týchto trendových povrchových úprav FinishPlus

Dodajte vašej kúpeľni charakter s najnovšími trendovými farbami. Kovové odtiene a matné farby značky hansgrohe vytvárajú personalizovaný vzhľad v každom umývadle, vani alebo sprche. Dve veľmi obľúbené línie batérií značky hansgrohe sú pre priekopníkov trendov teraz k dispozícii v piatich nových povrchových úpravách. Ukážte s týmito dizajnovými možnosťami vo vašej kúpeľňovej oáze váš osobný štýl.

Dodávajú charakter interiérovému dizajnu.

Chróm
Matná čierna Matná čierna
Matná biela Matná biela
Kartáčovaný čierny chróm Kartáčovaný čierny chróm
Leštený vzhľad zlata Leštený vzhľad zlata
Kartáčovaný bronz Kartáčovaný bronz
Žiariaca chrómová batéria na bielom umývadle.
Čierna batéria s čiernou umývadlovou misou.
Elegantná biela kúpeľňová batéria s bielym umývadlom.
Batéria s povrchovou úpravou kartáčovaný čierny chróm
Umývadlová batéria v zlatej úprave vytvára súlad s čiernou farbou.
Batéria v úprave matný kartáčovaný bronz s bielym umývadlom.

Spŕška farieb, ktorá dodá kúpeľni osobitý charakter

Už ste niekedy premýšľali o pridaní konzistentnosti do návrhu interiéru’vo vašej domácnosti? Ak je kúpeľňa pre vás útočiskom hýčkajúcim zmysly, musí byť určite na vrchole zoznamu úloh. Sú pôsobivé spŕšky farieb podľa vášho vkusu? A máte radi kontrasty? Alebo je pre vás vaša uhladená a skromná elegancia viac ako chróm? Inšpirujte sa možnosťami dizajnu s vysoko kvalitnými povrchovými úpravami:

Elegantné kontrasty

Trendové farby – matná čierna a matná biela zaujmú najmä fanúšikov modernej architektúry. Keď sa používajú ako úmyselný kontrast, vnášajú do miestnosti určité fluidum atraktivity. Môžu taktiež vyzerať veľmi efektívne v kombinácii s čiernou povrchovou úpravou umývadla alebo použité na zvýraznenie synergie farebných detailov v priestore. Elegantná jednoduchosť matných kúpeľňových batérií dodáva každej kúpeľni s moderným nábytkom konečný dojem.

Modernosť so špeciálnou iskrou

Prémiové kovové farby lešteného vzhľadu zlata, kartáčovaného čierneho chrómu a kartáčovaného bronzu sú kombináciou elegancie a moderného vkusu. Takéto kúpeľňové dominantné prvky vytvárajú krásne kontrasty v tmavých kúpeľniach či vo svetlých prostrediach. Tieto klenoty je možné bez problémov kombinovať “s industriálnym štýlom” alebo hladkými elegantnými stenami a podlahou, ktoré pridajú dizajnu kúpeľne váš osobný podpis.

Vytvorte si prostredie kúpeľne podľa Vašej chuti a premeňte ho na skutočnosť.

Rady Metropol a Talis E značky hansgrohe s povrchovou úpravou FinishPlus – teraz s pridaným dotykom osobnosti

Vďaka precíznosti a geometrickému tvaru je rad Metropol synonymom vysokej kvality a jedinečného kúpeľňového dizajnu. Je to takmer akoby bol rad batérií vyrobený na mieru pre každého tak, aby bol vaším osobným vyjadrením v intenciách dizajnu. Rad Metropol so svojimi čistými líniami a veľkorysými povrchmi je zameraný na eleganciu. Precíznosť línií jemne odráža svetlo a je ukážkovým príkladom nových povrchových úprav.

Rad Talis E prichádza v prvom rade s moderným, ale stále elegantným charakterom. Jeho vysoké a štíhle telo dáva batérii nadčasový tvar. Dokonale sa hodí do každej modernej kúpeľne a pri výbere jednej z nových povrchových úprav dodá priestoru osobitý dojem.

Povrchová úprava FinishPlus a značka hansgrohe: dvojnásobná kvalita

Na vytvorenie priestoru, ktorý má svoj štýl, je v piatich nových povrchových úpravách k dispozícii množstvo produktov na zladenie k batériám radu Metropol a Talis E. Môžete tak docieliť homogénny dizajn interiéru so všetkými prvkami, od batérie cez sprchové potrubie a hlavovú sprchu až po rohové ventily, ktoré sú k dispozícii v jednej konzistentnej farbe. Alebo si môžete úmyselne zvoliť kombináciu farieb. Batérie pre nadomietkovú inštaláciu a verzie pre montáž na stenu, ako aj výber ovládacích prvkov sprchy a vane sú k dispozícii v oboch sortimentoch radu Metropol aj Talis E.

Keď sa rozhodnete pre povrchovú úpravu FinishPlus, budete si samozrejme užívať všetky kvalitatívne vlastnosti, ktoré ste od hansgrohe očakávali: rôzne výšky ComfortZone v spojení s oceňovanou kvalitou dizajnu.
 
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: