Absolútny vrchol z pocitov zažívaných pri sprchovaní, hranaté

Rad Raindance E: geometrický a nadčasovo elegantný

Vďaka hranatému dizajnu a vysokokvalitným chrómovým a skleneným povrchom sú produkty zo sprchového sortimentu Raindance E v moderných kúpeľniach dominantnými prvkami. Hlavová sprcha, sprchový systém či termostatická batéria – Raindance E ponúka množstvo možností , ako získať vami vysnívanú kúpeľňu. Pre dokonalé zladenie použite v kúpeľni okúzľujúce batérie z radu Metropol.

kúpeľňový priestor podľa hansgrohe so sprchovým systémom Showerpipe Raindance E.
Sprchový systém Raindance E je systém typu „všetko v jednom“ v prevedení zrkadlový chróm, pričom poskytuje nespochybniteľné výhody: všetko na dosah, flexibilné použitie a vizuálna pôsobivosť.

Radosť zo sprchovania naberá novú formu

Nechajte vo svojej kúpeľni vizuálne vyniknúť dizajn spŕch Raindance E.
S plochým povrchom hranatej hlavovej sprchy štýlovo korešponduje aj sprchové rameno. Je to prostriedok silného sebavyjadrenia v kúpeľni.

Hravý prístup k pravým uhlom a plochým povrchom je bežnou témou, ktorá je bez veľkých rozdielov prítomná naprieč sortimentom od sprchového systému, cez sprchovú súpravu, sprchovú tyč až k termostatickej batérii ShowerTablet (šírka 350 alebo 600 mm). Vysokokvalitné povrchy z chrómu a bezpečnostného skla odolného voči poškriabaniu nápadne podčiarkujú výsledný akcent. Tento univerzálny rad sa dá dokonale zladiť s precíznym dizajnom radu batérií hansgrohe Metropol. Vďaka tomu máte k dispozícii spoľahlivý základ pre kombinovanie produktov, čoho výsledkom je koordinovaný kúpeľňový priestor.

 

Kombinácia dizajnu a funkcie: koncept XXL Performance pri sprchovaní

Raindance E vám prináša pôžitok prostredníctvom premyslene koncipovaného efektívneho sprchového disku: v strede cítite väčšiu intenzitu prúdu, takže si môžete šampón opláchnuť takmer ihneď. V okrajových častiach sú trysky prispôsobené na menšiu intenzitu. Jemný sprchový dážď vám celé telo zahalí hrejivým pocitom. Technológia AirPower vytvára ľahšie plnšie kvapky. Ak chcete šetriť vodou, vyberte si verziu s technológiou EcoSmart.

Raindance E: množstvo variantov, skvelé zážitky

Ste nároční, a tak to má’ byť. Pri rade Raindance E si môžete vybrať z množstva variantov, ktoré splnia vaše očakávania:

  • hranatá hlavová sprcha prináša pôžitok vo veľkom štýle. Pre návrh vašej vysnívanej kúpeľne sú k dispozícii tri varianty inštalácie na stenu alebo strop. Pri inštalácii do roviny so stropom s použitím disku s rozmermi 400 x 400 mm sa strop a sprcha stávajú jedným celkom a vytvárajú jednu celistvú jednotku.
  • Pri sprchovej súprave, si môžete vychutnávať eleganciu plochej sprchovej tyče Unica E a komfort ručnej sprchy Raindance Select S 120. Vďaka samopodpornej, výškovo nastaviteľnej, otočnej a natáčateľnej funkcii si na držiaku sprchy nastavíte ručnú sprchu presne podľa svojich potrieb. Zvoľte si želanú povrchovú úpravu: chróm, biela/chróm alebo čierna/chróm. Táto sprchová tyč je k dispozícii tiež ako osobitný produkt.
  • V batérii ShowerTablet do sprchy sa spája komfort termostatickej sprchovej batérie s priestrannou poličkou, ktorá je k dispozícii až do šírky 600 mm. Kvadratický dizajn radu Raindance E je viditeľný aj v prednej časti, ktorá je vyrobená z bezpečnostného skla – v prevedení zrkadlový chróm alebo biela/chróm. Vďaka jednoduchým symbolom a ergonomickým rukovätiam sa batéria veľmi jednoducho ovláda.
  • Batéria ShowerTablet k vani je kombináciou vaňového výtoku a termostatickej batérie v jednom produkte. Skombinujte ju s ručnou sprchou podľa vlastného výberu a zmeňte zdroj vody pomocou pohodlného otočného ovládača.
  • Pri sprchovom systémeShowerpipe, si môžete vychutnávať všetky výhody, ktoré tento sprchový systém ponúka, spolu s termostatickou batériou, všetko v jednom produkte. Keďže sa dá jednoducho namontovať na existujúce pripojenia, je skvelou voľbou pre renovácie kúpeľní.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: