Väčší objem, väčší pôžitok

Zažite vodu ako nikdy predtým vďaka technológii AirPower: vychutnajte si dlhé sprchovanie – bez starostí

Doprajte si viac potešenia z vody a znížte svoju spotrebu – umožní vám to technológia AirPower od spoločnosti hansgrohe. Technológia AirPower obohacuje vodu vzduchom, takže každá kvapka je na pocit nadýchanejšia, plnšia a ľahšia. Výsledok: pôžitok pri každom kontakte s vodou. A vyššia efektivita. Energia vzduchu vám umožňuje využívať vodu hospodárnejšie.

Technológia AirPower od spoločnosti hansgrohe: zažite viac a spotrebujte menej vody

Hlavová sprcha šetriaca vodu pomocou technológie AirPower od spoločnosti hansgrohe.
Lepšie ako voda. Zmes vody a vzduchu AirPower zaisťuje ekonomickú spotrebu a extra rozmaznávajúcu starostlivosť pre pokožku.

Keďže vzduchu je dostatok a vzácnej vody nie, navrhli inovátori spoločnosti hansgrohe v ich vlastnom sprchovom laboratóriu niečo prelomové: technológiu AirPower. Vďaka nej si môžete vodu užívať a šetriť súčasne.

Princíp je jednoduchý, ale dômyselný: potrebný objem vzduchu sa nasáva cez sprchový disk vašej sprchy. To vodu doslova rozvíri. Kvapky čerstvo obohatené vzduchom sú zreteľne ľahšie a mäkšie. Technológia nielenže poskytuje príjemnejšiu sprch, ale tiež umožňuje znížiť spotrebu vody. Vďaka technológii AirPower si môžete užívať vodu v jej najkrajšej podobe – úplne bezstarostne.

Jedinečná zábava so sprchou s technológiou AirPower

Každá kvapka na pokožke je na pocit zamatovo hebká a vytvára úžasný efekt: sprchový dážď AirPower zahalí celé vaše telo a budete sa cítiť úžasne. Týmto skvelým efektom je vybavené množstvo výrobkov značky hansgrohe: hlavové a ručné sprchy, sprchové systémy i umývadlové batérie.

V spoločnosti hansgrohe veríme, že každá kvapka je dôležitá. Naším cieľom je preto pomôcť vám šetriť vodu a energiu. Naše kúpeľňové produkty s inovatívnymi technológiami ponúkajú komplexný výber spŕch s technológiou AirPower. Chcete sa dozvedieť, ktoré sprchy sú vybavené technológiou AirPower? Užite si osviežujúce sprchovanie s technológiou AirPower so sprchami Rain Air XL a Rain Air.

Zistite, ako technológia AirPower funguje v sprchách od spoločnosti hansgrohe:

Vatéria šetriaca vodu – technológia AirPower od spoločnosti hansgrohe.
Pracuje nepretržite, aby vám zabezpečila väčšie pohodlie a menšiu spotrebu vody: technológia AirPower od spoločnosti hansgrohe na výtoku batérie.

Technológia AirPower od spoločnosti hansgrohe: pre ešte lepší pocit z vody – aj pri umývadle

Mnoho umývadlových batérií od spoločnosti hansgrohe je vybavených technológiou AirPower. Zvýšený komfort a účinnosť vody sú viditeľné už pri pohľade na výtok batérie. Technológia AirPower pracuje ticho a spoľahlivo, citeľne pridáva objem každej kvapke vody a obmedzuje nepríjemné špliechanie. Či už si umývate ruky, vlasy alebo sa staráte o citlivú pokožku detí: zamatovo jemné kvapky sú na dotyk veľmi príjemné.

Ako funguje technológia AirPower od spoločnosti hansgrohe v batériách:

Pozrite si na tomto mieste produkty spoločnosti hansgrohe s technológiou AirPower:

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: