Prúdy vody značky hansgrohe

Vyberte si z rôznych druhov prúdov – sprchujte sa podľa nálady

Každý, kto zažil svet vodných prúdov hansgrohe zapájajúcich zmysly, sa už nikdy nebude chcieť sprchovať s ničím iným. V našom internom laboratóriu zameranom na prúdy vyvíjame a optimalizujeme druhy prúdov tak, aby vyhovovali vašim osobným požiadavkám. Či už je to pre vašu každodennú starostlivosť o telo, pre relaxáciu alebo nával sviežosti – našich 14 typov prúdov vody ponúka niečo pre každého.

Prúd PowderRain z hlavovej sprchy radu Raindance S 240 1jet P.
Prúd Rain: tento silný, povzbudzujúci dažďový sprej revitalizuje s iskrivou sviežosťou a je dokonalým začiatkom vášho dňa.

Správny druh prúdu pre každého, kto vkročí do sprchy

Od jemnej hmly z ručnej sprchy po luxusný letný lejak z hlavovej sprchy: jednotlivé prúdy vody ponúkajú rôznorodé zážitky. V spojení s produktami značky hansgrohe sú pritom zárukou, že sa budete cítiť veľmi príjemne. Spôsoby sprchovania sa však od človeka k človeku enormne líšia. Snažíme sa vyhovieť osobným wellnessovým požiadavkám našich zákazníkov , a to širokým sortimentom druhov spŕch. Série praktických testov preukázali, že existujú tri rôzne typy používateľov sprchy:

  • Tí, ktorí si sprchovanie užívajú, sa nechávajú rozmaznávať na maximum jemným uvoľňujúcim dažďom.
  • Tí, ktorí uprednostňujú efektívne sprchovanie, oceňujú intenzívny prúd, ktorý rýchlo osvieži a aktivuje všetkých päť zmyslov.
  • Tí, ktorí sa zameriavajú na určitú oblasť, si vychutnávajú priamy masážny prúd, ktorý odplavuje každodenné starosti a aktívne používateľa uvoľňuje.

V hansgrohe chceme, aby bol maximálne spokojný každý člen rodiny, nech už má rád akýkoľvek spôsob sprchovania alebo len spontánne prechádza z jedného druhu prúdu na iný. Preto sme vyvinuli tlačidlo Select: aby ste si mohli pomocou ktorejkoľvek sprchy radu Raindance Select prepínať medzi tromi druhmi prúdov podľa vašej aktuálnej nálady. A to len dotykom tlačidla.

NOVINKA: prúd PowderRain, potešenie pre citlivé duše

Značka hansgrohe pomáha nanovo objavovať pôžitok zo sprchovania a ohromuje používateľov inovatívnymi druhmi prúdov. Prúd PowderRain je najnovšia hviezda na sprchovom nebi. Pri tomto druhu prúdu sa zo sprchovej hlavice uvoľňujú tisíce ultrajemných kvapiek. Prúd PowderRain zahalí celé vaše telo, takže máte pocit, akoby ste boli prikrytí jemným vodným závojom. Jeho silnejší náprotivok, prúd Intense PowderRain, má ešte vyšší počet kvapiek. Prináša intenzívny a efektívny pôžitok zo sprchovania. Odborníci spoločnosti hansgrohe zameriavajúci sa na prúdy čerpali zo svojich rozsiahlych odborných znalostí o vode a vyvinuli extrémne tiché mikrokvapky. Výsledok: supertiché rozmaznávajúce domáce kúpele, ktoré zapájajú všetky zmysly. Rozstrekovanie vody sa znižuje aj vďaka nízkej hmotnosti kvapiek prúdu PowderRain.

Prúd PowderRain si môžete vychutnať z ručných spŕch radu Raindance Select a hlavových spŕch a sprchových systémov Raindance. Pre úplne nový pocit zo sprchovania sú oba druhy prúdov využité v novom sprchovom rade Rainfinity

Zistite, prečo toľko ľudí miluje rad Raindance Select S 120:

Ktorým druhom prúdu sa chcete nechať rozmaznávať?

Ponúkame vám širokú škálu podôb vody, ktoré môžete využiť na vytvorenie vlastnej sprchy, ktorá vás bude rozmaznávať. Zistite, ktoré druhy prúdov značky hansgrohe vám môžu pomôcť jednoducho sa zbaviť stresu z každodenného života:

  1. Prúd RainAir: relaxačný sprchový dážď je obohacovaný vo vnútri sprchovej hlavice o vzduch. Vďaka tomu je voda výnimočne jemná a bohatšia, pokrýva vaše telo mäkkými kvapkami vody a zahaľuje vás tak, aby ste sa cítili dobre. Toto pohladenie tela je ako mäkký letný dážď a je ideálne pre tých, ktorí si sprchovanie radi vychutnávajú.
  2. Prúd Rain: silný dažďový prúd s povzbudzujúcou dávkou sviežosti pre celé telo. Upokojujúca sila vody je ideálna na opláchnutie šampónu. Tento druh prúdu je ideálny na stimulujúci štart do nového dňa a na občasné dobite energie.
  3. Prúd Whirl: vírivý masážny prúd, ktorý odplavuje každodenné stresy. Uvoľňuje napätie, predovšetkým v oblasti krku a ramien. Rotujúca špirála prechádza špirálovite po pokožke, rovnako ako prsty maséra. Ideálna voľba na zmiernenie stresu alebo na wellnessové ošetrenie po športovej aktivite.
  4. Prúd PowderRain: tento ultra mäkký sprchový prúd zaručuje relaxačný tichý pôžitok zo sprchovania, ktorý pôsobí na všetky zmysly. Celé telo obklopujú tisíce mikrokvapiek. Prúd PowderRain je nielen úžasne jemný, ale aj efektívny: tisíce kvapiek dôkladne opláchne sprchový gél a šampón.
Medzi ďalšie typy prúdov značky hansgrohe patria RainStream, CaresseAir, IntenseRain, Massage, Mono, TurboRain, Rainflow, Mix a SoftRain. Viac o tom v galérii obrázkov.

Prehľad druhov prúdov značky hansgrohe – nechajte sa inšpirovať krásou vody

Rôzne druhy prúdov, ktoré dodávajú vašej každodennej sprche rozmanitosť

Mnoho produktov značky hansgrohe v sebe kombinuje jeden alebo viac druhov prúdov integrovaných v ručnej, hlavovej alebo bočnej sprche. Takže vždy, keď sa sprchujete, si môžete vychutnať rôzne podoby vody – či už chcete len uvoľňujúce mrholenie, alebo potrebujete intenzívny prúd, ktorý vás osvieži.

Špeciálne druhy prúdov značky hansgrohe sú špeciálne tým, že sú spojené s technológiami ako EcoSmart alebo AirPower. V prípade technológie EcoSmart je spotreba vody udržateľne znížená, jej efekt však zostáva prakticky nezmenený. Pri technológii AirPower sa do vody pridáva vzduch, čím sú kvapôčky bohatšie a mäkšie. Vaše náklady na vodu a energiu sa tak znížia.

Či už si vyberiete prúd IntenseRain – a prebudíte tak svoje zmysly, sprchový prúd Mono  pre fyzické pohodlie zamerané na konkrétne časti tela alebo prúd RainFlow  pre odplavenie stresu z každodenného života: každý druh prúdu značky hansgrohe je formou vodného umenia, ktoré premieňa toto vzácne bohatstvo na wellnessový zážitok a sprchovanie na obľúbenú zábavu.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: