hansgrohe Select

Voda stlačením jediného tlačidla: užitočné tlačidlo, vďaka ktorému bude vaša kúpeľňa príjemnejším miestom

Technológia Select značky hansgrohe vám zjednoduší každodennú rutinu a uľahčí používanie vašej kúpeľne. Zmeňte druh prúdu, aktivujte inú sprchu alebo vodu spustite a zastavte jediným stlačením. Vďaka tejto prepracovanej koncepcii ovládania si budete môcť svoje umývadlo, vaňu a sprchu vychutnať ešte viac. Technológia Select je intuitívna, odolná a spoľahlivá.

Viac zábavy s vodou: užite si väčšie pohodlie pri používaní spŕch a batérií

Pôžitok jednoduchým stlačením tlačidla: technológia Select spoločnosti hansgrohe pre sprchy a batérie ponúka výrazne väčšie pohodlie.

Intuitívne pohodlie je niečo, čo vždy uvítate. Preto značka hansgrohe ponúka taký obrovský výber produktov s technológiou Select.

Ktoré produkty sú k dispozícii s technológiou Select?

Ovládajte vodu ľahko a spoľahlivo

Stlačením tlačidla Select môžete na vašej hlavovej alebo ručnej sprche prepínať medzi rôznymi druhmi prúdov. Na termostatických sprchových batériách spustite a zastavte požadovanú sprchu. Na umývadlových batériách púšťajte a zastavujte vodu stlačením tlačidla. (V tomto prípade je možné tlačidlá Select dokonca stláčať chrbtom ruky alebo lakťom.) Preto je táto technológia skvelou voľbou pre všetky vekové skupiny – a ideálna pre ľudí s obmedzenou pohyblivosťou.

Nájdite svojho osobného každodenného pomocníka:

Select od hansgrohe: prepracovaná a odolná mechanika.
Revolučný mechanický dizajn umožňuje jednoduché nastavenie prúdu.

Technológia Select značky hansgrohe: funkčné tlačidlo pre ľahké nastavenie prúdu

Inteligentná redukcia iba na jedno ovládacie tlačidlo na sprche alebo na batérii vám uľahčí vychutnať si vodu v jej najkrajších formách. Najmä keď je tlačidlo tak prakticky umiestnené. Preto sú produkty s technológiou Select od spoločnosti hansgrohe také praktické a pohodlné.

Vyrobené pre dlhodobú spoľahlivosť

Technológia Select značky hansgrohe umožňuje nastavenie prúdu čisto mechanickými prostriedkami. Vďaka tomu tlačidlo funguje dôsledne a spoľahlivo. Tlačidlo Select preukázalo svoju odolnosť v dlhodobom záťažovom teste s 90 000 aktiváciami. Rozhodnutie pre technológiu Select od hansgrohe je preto tiež rozhodnutím sa pre dlhodobé pohodlie vo vašej kúpeľni.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: