Batéria Aquno Select M81 v tvare L

Aquno Select M81

Triediť podľa
4  Výsledky
Aquno Select M81

Exkluzívne kuchynské batérie s optimalizovaným dizajnom a funkciami

Exkluzívna kuchynská batéria značky hansgrohe Aquno Select M81 je predzvesťou novej éry inteligentných pracovných postupov spojených s drezom. Je optimalizovaná na zvládanie viacerých úloh naraz a zároveň sa vyznačuje extrémnou trvácnosťou a nádherným dizajnom. Úplne nový kuchynský nástroj s troma druhmi prúdu podporuje úplné využitie vody v drezovej jednotke, pričom umocňuje výsledný dojem z vašej kuchyne snov prostredníctvom najvyššej dizajnovej kvality.

Funkčnosť v kocke

Vďaka trom druhom prúdov je táto batéria pri používaní obzvlášť všestranná. Jemne osprchujte potraviny plošným mikrojemným prúdom SatinFlow zo základne batérie alebo použite funkciu Select na výtoku na intuitívne prepínanie medzi čírym laminárnym prúdom a objemnejším sprchovým prúdom. Takto môžete rýchlo naplniť vodou alebo opláchnuť veľké nádoby bez zbytočného striekania vody naookolo. Taktiež umývanie rúk v dreze sa použitím prúdu SatinFlow stáva šetriacim rituálom.

Nanovo definovaná trvácnosť

Batéria Aquno Select M81 je najefektívnejšia kuchynská batéria značky hansgrohe bez akýchkoľvek kompromisov vo výkonnosti. Jedinečný plošný prúd nielenže jemne oplachuje ovocie, zeleninu, ryby, mäso a tiež ruky, ale cielený druh prúdu využíva vodu efektívne s optimalizovaným prietokom 4 l/min.

Výnimočný dizajn

Vďaka kombinácii plochej základne a prekvapivo zakriveného oblého výtoku (voliteľne tiež k dispozícii ako výtok v tvare L) sa stáva z tejto vlajkovej lode od hansgrohe dizajnový archetyp. Avantgardný dizajn nápadne vyniká v rôznych prostrediach a v moderných kuchyniach predstavuje vizuálnu dominantu. K dispozícii sú tri exkluzívne povrchové úpravy: chróm, nehrdzavejúca oceľ a matná čierna. Koncept „všetko v jednom“ završuje multifunkčné sitko, ktoré je súčasťou balenia a je možné ho zavesiť do drezu hansgrohe. Vďaka tomu môžete jednoducho a hygienicky potraviny umyť a osprchovať a nechať ich vyschnúť bez toho, aby prišli do kontaktu s drezom.

Batéria Aquno Select M81 s vysokým oblúkovým výtokom. Funkcia voľby na vyťahovacej sprške slúži na jednoduché a intuitívne prepínanie medzi laminárnym a sprchovým prúdom. Ovládanie zapínania a vypínania batérie a prispôsobovanie teploty vody je integrované v tablete v podobe pákovej rukoväti na bočnej strane.

Batéria Aquno Select M81 s výtokom v tvare L. Vďaka tvaru batérie pod uhlom vystupuje do popredia lineárny dizajn, zatiaľ čo tvar písmena L umožňuje produkt harmonicky skombinovať s nástennými skrinkami. Tento typ batérie Aquno Select M81 je vybavený vyťahovacou funkciou s laminárnym prúdom. Prepínanie na plošný sprchový prúd je jednoduché aj pri tomto modeli.

Keď sa dizajn prelína so slobodou pohybu

Pri batériách Aquno Select M81 je voľba na vás: exkluzívny produktový rad je k dispozícii s telesom sBox alebo bez neho. Praktické a bezpečné uloženie hadice vám poskytuje až 76 cm na voľnú manipuláciu pri použití vyťahovacej spršky/vyťahovacieho výtoku. 
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: