hansgrohe sBox

Príklady inštalácie a použitia inteligentného riešenia pod umývadlom

Inovatívne teleso sBox upratuje kuchyňu. Tvorí neoddeliteľnú súčasť novej drezovej kombinácie značky hansgrohe a zaisťuje plynulý posuv hadice vašej vyťahovacej batérie. Nenápadný box sa inštaluje pod umývadlom. Pozrite si, ako správne umiestniť a nainštalovať sBox v každej situácii.

Inštalácia systému hansgrohe pre vedenie hadice sBox pod dosku.
Drezová kombinácia hansgrohe: funkčná jednotka pozostávajúca z batérie, drezu, ovládacej jednotky, odtokovej súpravy a systému sBox.

Kontrolované a bezpečné vedenie hadice pod umývadlom

Sprška má veľa výhod. Ponúka flexibilitu a voľnosť pohybu a, napríklad, veľmi uľahčuje plnenie veľkých hrncov. Čo sa stane s hadicou, keď sa kuchynská batéria nepoužíva? Visí v spodnej jednotke, presne tam, kde sú umiestnené systémy na separovanie odpadu alebo zásuvky, aby veci boli pekne usporiadané. Pre tých, ktorí majú radi poriadok, ponúka značka hansgrohe inteligentné riešenie v podobe telesa sBox. Hadica sa úhľadne, hladko a skutočne ticho zasúva do krytu zariadenia sBox. Viac výhod spršky a telesa sBox nájdete na našej stránke v časti technológií.

Systém „všetko v jednom“ zaisťuje bezpečné plánovanie

Teleso sBox je súčasťou drezovej kombinácie C71 značky hansgrohe. Kombinovaná jednotka je preto pripravená na inštaláciu – dodáva sa so všetkým potrebným príslušenstvom a je možné ju ihneď zapojiť do pracovnej dosky. Keďže sa dodáva ako kompletné balenie, všetky komponenty sú perfektne zladené: batéria a drez, dokonca aj výtok a sBox. V kombinácii vysúvateľného výtoku so zariadením sBox získate pracovný rádius až 76 cm. Teleso sBox nie je možné kúpiť samostatne.

Dajte zbohom neporiadku: video zobrazujúce inštaláciu systému sBox

Je systém sBox vhodný aj pre moju kuchyňu?

Áno. Aj keď máte malú kuchyňu, aj ak je vaša drezová jednotka rohová alebo ak odtokový systém zaberá veľa priestoru v spodnej jednotke. Box má hĺbku 3 cm, šírku 16 cm a výšku 52 cm; hodí sa do všetkých spodných skriniek od výšky skrinky najmenej 74 cm. Aj keď máte nízke skrinky, sBox je stále perfektnou voľbou. Stačí do balenia pridať kompenzačný prvok sBox F12 (číslo položky # 43333000).

Systém pre vedenie hadice sBox od hansgrohe inštalovaný pod kuchynskou batériou.
V ideálnom prípade sa sBox od spoločnosti hansgrohe inštaluje priamo pod kuchynskú batériu. Štyri upevňovacie prvky, ktoré sa dajú jednotlivo posúvať, poskytujú bezpečnú podporu.

V ideálnom prípade sa systém sBox inštaluje priamo pod kuchynskú batériu. Dva upevňovacie prvky sú umiestnené na spodnej časti telesa sBox a sú priskrutkované ku dnu alebo k zadnej stene spodnej skrinky. Dva ďalšie upevňovacie prvky sú umiestnené v hornej časti a sú buď priskrutkované, alebo zavesené na zadnej stene. Upevňovacie prvky je možné posúvať a otáčať o 360°. To umožňuje rýchlu a ľahkú inštaláciu. Vďaka vysokej flexibilite je možné sBox značky hansgrohe inštalovať niekoľkými spôsobmi. Ľahko sa používa aj v nasledujúcich prípadoch inštalácie:

 

Systém pre vedenie hadice sBox značky hansgrohe inštalovaný pod kuchynskou batériou.
Inštalácia v prípade, že je napríklad zadná strana mierne posunutá. Teleso sBox je možné inštalovať naklonené o +/- 20°.

Prekážky na dne skrinky alebo je zadná stena posunutá dopredu

Ak inštalácia nie je možná priamo pod kuchynskou batériou (kvôli prekážkam), alebo ak je zadná stena posunutá dopredu, sBox je potrebné nainštalovať mierne naklonený. Môže byť naklonený dozadu alebo dopredu. Za týmto účelom orientujte všetky upevňovacie prvky smerom dopredu. Za účelom čistenia za telesom sBox ho môžete jednoducho odopnúť z upevňovacích prvkov. Maximálny odporúčaný uhol naklonenia je +/- 20°.

Namontovaný systém sBox pre vedenie hadice.
Prekážky v umývadlovej skrinke nepredstavujú žiadny problém: sBox je možné inštalovať aj naklonený do strán (+/- 20°). Umožňujú to flexibilné upevňovacie prvky.

Vyťahovacia odpadová jednotka, odtokové systémy alebo ťažko prístupné rohové ventily

Máte pod umývadlom odtokový systém, ktorý vám nenecháva viac miesta? Žiadny problém! Jednoducho naklopte zariadenie sBox do strany. Upevňovacie prvky je možné podľa potreby priskrutkovať na dno, bočné steny alebo zadnú stenu. Vďaka tomu budete mať v budúcnosti ľahký prístup k vyťahovacej odpadovej jednotke, odtokovému systému alebo rohovému ventilu. Maximálny odporúčaný uhol naklonenia je +/- 20°.

Systém pre vedenie hadice sBox namontovaný na stene.
Táto inštalácia je vhodná v prípade rohových drezov alebo drezov s odkvapkávacími plochami. Všetky upevňovacie prvky sú naskrutkované na stranu.

Rohové drezy, drezy s odkvapkávacími plochami alebo drezy s otvormi pre batériu posunutými do strany

Ak sa stretnete s jedným z týchto prípadov inštalácie, mali by ste sBox posunúť na bočnú stenu. Všetky upevňovacie prvky sú priskrutkované zboku. Mali by ste sa vyhnúť rovnobežnému posunutiu jednotky sBox. (Ak je pre inštaláciu potrebný posun, medzi osou batérie a výstupom z telesa sBox nesmie byť viac ako 30 mm.) 

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: