Nájdite na tomto mieste náhradné diely pre sprchy, batérie a vane.
Online katalóg náhradných dielov

Správny náhradný diel pre váš produkt značky hansgrohe

Produkty značky hansgrohe sa vyznačujú vysokou kvalitou a sú určené na dlhodobé používanie. Ak sa však niečo časom opotrebuje, na tomto mieste môžete nájsť kompatibilné náhradné diely – samozrejme, originálne produkty značky hansgrohe. V našej databáze náhradných dielov sme pre vás prehľadne rozpísali náhradné diely pre sprchy, batérie k sprche a k vani a kúpeľňové a kuchynské batérie.

Nájdite náhradné diely k batériám značky hansgrohe rýchlejšie.
Praktický online katalóg náhradných dielov od hansgrohe vám rýchlo pomôže nájsť potrebné náhradné diely vďaka podrobným zoznamom komponentov.

Produkty značky hansgrohe: nájdite bez problémov náhradné diely a technické údaje

Chceli by ste vedieť, či je k dispozícii nejaká súčiastka alebo máte otázky ohľadom nejakého kúpeľňového alebo kuchynského produktu a chcete vedieť, ako funguje? Komplexný online katalóg náhradných dielov značky hansgrohe vám ponúka všetko prehľadne spísané.

V našej online databáze náhradných dielov nájdete všetky technické údaje o produktoch, technické nákresy a informácie o súčiastkach pre všetky produktové rady značky hansgrohe. Podrobné schematické nákresy vám presne ukážu, ako spolu držia jednotlivé komponenty tak, aby všetko fungovalo spoľahlivo aj po výmene dielov.

Nájdete tu aj servisné pokyny a videá s návodmi na montáž a servis: to všetko vám poskytuje podporu pri výmene chybných dielov. V niektorých prípadoch sú potrebné aj určité pomôcky: nástroje a napríklad O-krúžky nájdete v časti "Špeciálne diely”. Aby si vaše produkty značky hansgrohe dlhodobo udržali dobrý vzhľad, v našom katalógu náhradných dielov nájdete aj príslušné pokyny na údržbu.

Pozrite sa dovnútra produktov online

Náš online katalóg náhradných dielov je praktickou referenčnou príručkou, ktorá obsahuje aktuálne aj staršie kúpeľňové a kuchynské produkty. Pre všetky tieto produkty sú k dispozícii vo formáte PDF karty údajov so zoznamami náhradných dielov a číslami položiek. Všetko je prehľadné a uľahčuje vám objednanie u predajcu.

Mimochodom, nákresy, technické informácie, súčiastky a ďalšie informácie môžete nájsť aj v produktovej časti. Jednoducho pri produkte, o ktorý máte záujem, kliknite na záložku "Technické údaje” a "Príslušenstvo a náhradné diely”.

 

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: