Technológia Select značky hansgrohe v kuchyni

Technológia Select: ovládajte vodu jednoduchým precíznym stlačením tlačidla

Nie je to úžasný pocit, keď všetko beží hladko? Technológia Select značky hansgrohe na drezoch je konceptom ergonomického ovládania, ktorý vám uľahčí prácu. Stlačením tlačidla zapnite a vypnite vodu alebo si zvoľte druh prúdu. Pretože tlačidlo Select možno ovládať aj chrbtom ruky alebo lakťom, batéria zostáva pekná a čistá. To prináša výhodu pre ľudí všetkých vekových skupín.

Pomocou funkcie Select na moderných kuchynských batériách značky hansgrohe môžete pohodlne a s presnosťou regulovať vodu v drezovej jednotke:

Pomocou funkcie Select na moderných kuchynských batériách značky hansgrohe môžete pohodlne a s presnosťou regulovať vodu v drezovej jednotke:

  • Stlačením tlačidla prúdi voda so zvolenou intenzitou presne tak, ako to potrebujete.
  • Predvolená teplota vody sa zachová, aj keď bola batéria odvtedy vypnutá.
  • Výber urýchľuje pracovné procesy: pomocou tlačidla Select na okraji drezu alebo na kuchynskej batérii sa voda okamžite zapína alebo vypína. To vám umožní pracovať v kuchyni efektívnejšie .
  • Technológia Select značky hansgrohe kombinuje jednoduché ovládanie a šetrenie zdrojov: už žiadne ďalšie nastavovanie objemu a teploty vody – a tlačidlo Select vás zároveň nabáda k vypnutiu vody.
  • Technológia Select je čisto mechanická, funguje bez akejkoľvek elektrickej energie a je veľmi odolná. Samotné srdce svojej kuchyne si teda budete môcť užívať dlho.

 

Kuchynské batérie s technológiou Select

Technológia Select v kuchyni: prúd vody presne tak, ako ho chcete

Ovládanie vody stlačením tlačidla pomáha prakticky vo všetkých situáciách v kuchyni: batériu ovládajte ľahko pomocou lakťa, predlaktia alebo chrbtom ruky. Táto možnosť je veľmi praktická, keď máte plné ruky práce, napríklad keď plníte veľké hrnce. Alebo keď máte špinavé prsty. Stlačením tlačidla Select môžete vodu zapínať a vypínať takmer bezstarostne.

Na batérii s dvoma druhmi prúdov so sprškou a s technológiou Select sa prúd zmení jednoduchým stlačením tlačidla. Vyberte si medzi normálnym a sprchovým prúdom. Hadica, ktorá sa dá predĺžiť na 76 cm, vám pri umývadle poskytne extra pohodlie a veľký pracovný rádius. Môže sa ovládať jednou rukou.

Tlačidlo, ktoré zaručuje ľahkú ovládateľnosť

Technológia hansgrohe Select pre kuchyne je k dispozícii v dvoch variantoch: priamo na batérii alebo umiestnená samostatne. V radoch Metris Select a Talis Select vodu zapínate a vypínate pomocou tlačidla Select, ktoré je zabudované do výtoku. V rade M71 (vo variante s 2 otvormi) je možné vodu zapínať a vypínať s precíznou presnosťou stlačením tlačidla Select na prednom okraji drezu. Tento typ ovládania je výnimočne ergonomický a vyhovuje predovšetkým deťom a ľuďom, ktorí majú obmedzený pracovný rádius.

Podmienkou zapínania a vypínania pomocou tlačidla Select je zapnutá batéria. Počas dlhšej neprítomnosti musí byť batéria zatvorená pákovou rukoväťou alebo samostatnou ovládacou pákou.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: