Šetrite vodou v kúpeľni

Technológia EcoSmart značky hansgrohe šetrí vodu aj peniaze

Sprchy a batérie hansgrohe vybavené technológiou EcoSmart spotrebujú menej vody ako bežné produkty hansgrohe. Nižšia spotreba teplej vody navyše znižuje energetickú náročnosť. Celkovo to znamená: menej emisií CO2 a nižšie náklady. Technológia EcoSmart je teda vhodná pre životné prostredie aj pre vašu peňaženku.

Na vašich účtoch za vodu a energiu uvidíte, ako efektívne technológia EcoSmart funguje

Technológia EcoSmart značky hansgrohe sa ukrýva vnútri vášho výrobku značky hansgrohe. Jej efekt však nemožno prehliadnuť: technológia EcoSmart zaručuje značné úspory. To je dobré nielen pre ekologickú bilanciu z hľadiska spotreby prírodných zdrojov, ale aj pre váš rozpočet.

Ručná sprcha Pulsify s technológiou EcoSmart a bez nej.
Nová ručná sprcha Pulsify je dostupná vo verzii EcoSmart (na obrázku vpravo).

Aké sú výhody technológie EcoSmart:

  • Spotreba vody znížená až na 8 l/min pri hlavových a ručných sprchách („green“ výrobky v sortimente spŕch značky hansgrohe spotrebujú dokonca iba 6 l/min).
  • Umývadlové a vaňové armatúry značky hansgrohe štandardne vyžadujú iba 5 litrov vody za minútu (výrobky EcoSmart+ spotrebujú dokonca iba 4 l/min pri tlaku 3 bary).
  • Znížená spotreba teplej vody a zodpovedajúcim spôsobom znížená aj spotreba energie a náklady.
  • Nižšie emisie CO2 v dôsledku zníženej spotreby energie.
  • Konštantný prietok aj pri kolísavom alebo nízkom tlaku vody.

Ako funguje technológia EcoSmart značky hansgrohe v ručných sprchách:

Radosť zo sprchovania bez výčitiek

Sprchovanie je jednou z našich najobľúbenejších každodenných činností, či už s cieľom osviežiť sa alebo zrelaxovať. Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, koľko vody pritom spotrebujete? Počítadlo úspory vody je okamžitý online nástroj, ktorý za okamih vypočíta potenciálnu úsporu vody a energie vďaka technológii EcoSmart značky hansgrohe. Aj malé kroky smerom k udržateľnosti sa počítajú. Vypočítajte si potenciálnu úsporu a porovnajte rozdiel hneď teraz:

Počítadlo úspory vody

Urobte niečo dobré pre seba aj pre prírodu – šetrite vodou v umývadle

Šetrite vodou v kúpeľni s technológiou EcoSmart značky hansgrohe.
Nový rad armatúr Rebris spotrebuje s technológiou EcoSmart+ iba 4 l/min pri tlaku 3 bary.

Vďaka technológii EcoSmart sa spotreba vody na všetkých zmiešavacích umývadlových batériách značky hansgrohe znižuje na približne 5 litrov za minútu. Výrobky EcoSmart+ spotrebujú dokonca iba 4 l/min pri tlaku 3 bary. Ako je to možné? Vďaka špeciálnemu obmedzovaču prietoku. Zo zmiešavacej batérie vyteká menej vody obohatenej vzduchom pre plný a bohatý pôžitok. Aerátor EcoSmart je zabudovaný do odtoku zmiešavacej umývadlovej batérie.

„Presný elastomer“ zabezpečuje konštantný výkon a rovnomerný vodný prúd, aj pri kolísavom tlaku vody. Obmedzuje prietok, a tým trvale šetrí vodu z vodovodu.

Ako funguje technológia EcoSmart značky hansgrohe v armatúrach:

Objavte výrobky značky hansgrohe s technológiou EcoSmart tu:

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: