hansgrohe XXL Performance

Bohatý zážitok s mimoriadne veľkými dažďovými sprchami

Máte chuť na bohatú sprchu? Značka hansgrohe vám ponúka potešenie zo sprchovania na úplne novej úrovni. Naše ručné a hlavové sprchy dodávame s technológiou XXL Performance, čo znamená, že sprchové disky na dažďových sprchách majú priemer od 100 do 600 mm. Váš režim starostlivosti o telo sa premení na rad wellnessových procedúr. Pôžitok, pohodlie a relaxácia sú súčasťou balenia vášho produktu hansgrohe.

Pôsobivé sprchové disky vytvárajú úžasné sprchy

XXL Performance: vylepšite svoj zážitok zo sprchovania
XXL Performance: zatvorte oči a vychutnajte si, ako sa každodenné starosti zmývajú.

Technológia XXL Performance  je zhmotnená v obrovských sprchových plochách hlavových a ručných spŕch značky hansgrohe. Sprcha navodzuje pocit teplého letného dažďa a prináša úžasný relax. Spoločnosť hansgrohe vám ponúka množstvo produktov, ktoré zaručujú bohaté sprchovanie, napríklad hlavové sprchy Rainmaker Select alebo Raindance Rainmaker. Zatvorte oči, užite si rôzne druhy prúdov a nechajte zo seba zmyť starosti každodenného života.

Ak si myslíte, že XXL pôžitok a ekonomická spotreba vody sú v rozpore, radi vás presvedčíme o opaku. S našimi variantmi EcoSmart  spotrebujete iba 9 litrov za minútu, stále si však môžete vychutnať nadštandardný pocit zo sprchovania. Vďaka inovatívnym druhom prúdov značky hansgrohe, ako napríklad RainAir, máte pocit rozmaznávania, a to už pri spotrebe 9 litrov za minútu. Môžu za to svieže vzduchom obohatené kvapky (technológia AirPower).

Nájdite si ideálny produkt s výkonom veľkosti XXL:

XXL Performance: viac ako obvykle. Lepšie ako dobré.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: