hansgrohe QuickClean

Menej vodného kameňa, viac zábavy

Tvrdá voda, špina, čistiace prostriedky: vybavenie vašej kúpeľne musí vydržať veľa. Vďaka značke hansgrohe je namáhavé čistenie minulosťou. Veľa sprchových hlavíc a batérií od tejto prémiovej značky je vybavených technológiou QuickClean, ktorá umožňuje vodný kameň a ďalšie usadeniny okamžite odstrániť. Vaše výrobky značky hansgrohe teda zostanú dlhodobo v dobrom stave a budú vyzerať atraktívne.

Technológia QuickClean funguje na sprchových hlaviciach i batériách. Vodný kameň zmizne a rovnomerný rozstrek vody zostane.

QuickClean: rýchla funkcia proti vodnému kameňu

Pre uľahčenie čistenia sú na perlátore batérie a otvoroch na sprchách umiestnené pružné silikónové dýzy. Vysoko kvalitný silikón odolný voči roztrhnutiu ľahko pretriete prstami. Vodný kameň a nečistoty zmiznú akoby zázrakom a vy sa tak môžete tešiť na zážitok z bohato rozprašovanej vody každý deň. Krásny sprchový dážď pri sprchovaní a rovnomerný prúd vody pri umývaní rúk robia z používania týchto produktov potešenie.

Zistite, ako funguje technológia QuickClean v sprchách značky hansgrohe:

Na umývadlá, vane aj bidety

Pretože technológia QuickClean je taká praktická, spoločnosť hansgrohe ňou vybavila mnohé produkty: umývadlové batérie a vaňové batérie, ako aj hlavové a ručné sprchy a tiež bidetové batérie.

QuickClean je jednou z technológií od spoločnosti hansgrohe, ktoré urýchľujú a uľahčujú čistenie a údržbu. Viac rád, ako efektívne čistiť výrobky spoločnosti hansgrohe, nájdete v našom sprievodcovi údržbou a čistením batérií a spŕch.

Zistite, ako technológia QuickClean na batériách značky hansgrohe funguje:

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: