Drezy vo variáciách podľa vašich požiadaviek

Tvar a funkcia – v celistvej kombinácii

Čo by ste povedali na to, keby sa u vás doma zrazu stal vaším obľúbeným pracovným miestom drez? Kvôli tomu, že perfektne zapadá do vami jedinečne navrhnutej kuchyne – bez ohľadu na to, či je kompaktný alebo priestorný. Kvôli tomu, že ručne zváraná nehrdzavejúca oceľ poskytuje skvelú odolnosť. Kvôli tomu, že skutočne priťahuje pohľady. Inovatívne produkty od hansgrohe si vás podmania ešte pred tým, ako si to uvedomíte.

Nové nápady od hansgrohe pre moderné kuchyne.
Uchvacujúci dizajn: široký okraj drezu v tvare L umožňuje vyniknúť batérii a ponúka dokonalý základ pre varenie.

Zapadajú do akejkoľvek kuchyne

Konečne – úplná sloboda pri zariaďovaní! Objavte kuchynský drez,  ktorý spĺňa vaše požiadavky. Sú k dispozícii v kompaktnom prevedení pre domácnosti s jednou osobou alebo s veľkorysými rozmermi pre amatérskych šéfkuchárov, ktorí zvládajú pri dreze viacero úloh naraz. Hansgrohe ponúka ten správny drez prakticky pre všetky kuchyne a zvyklosti, či už s dvoma rôznymi alebo dvoma rovnakými vaničkami a voliteľne s integrovanou odkvapkávacou plochou.


Udáva nový štandard dizajnu vo vašej kuchyni

Estetická stránka nového radu drezov dodáva vašej kuchyni štýlový akcent. Široký okraj drezu umožňuje vizuálne splynutie drezu a ovládacej jednotky do jedného prvku. Týmto spôsobom môžete mať zvyčajne všetko pod kontrolou, dokonca aj keď sa niečo v kuchyni zomelie. Čistý, nadčasový dizajn sa harmonicky včleňuje do jednotlivých kuchýň a je možné ho kombinovať so všetkými kuchynskými batériami značky hansgrohe.

Absolútne uspokojenie v zmysle tvaru aj funkcie

Nový rad drezov značky hansgrohe v piatich rôznych veľkostiach vám umožňuje zariadiť si kuchyňu svojich snov. K dispozícii je množstvo variantov a možností: či už tradičný drez na plochu pracovnej dosky, na zabudovanie pod vami zvolenú pracovnú dosku alebo na zapustenie v úrovni s plochou.

 

Produktové novinky od hansgrohe v granite v grafitovej čiernej.
Drezy značky hansgrohe sú k dispozícii na inštaláciu v úrovni s plochou a na inštaláciu na plochu pracovnej dosky. Varianty na zabudovanie pod pracovnú dosku sú obzvlášť minimalistické. Príklad s dvoma vaničkami rôznych veľkostí.

Kvalita značky hansgrohe pre trvácnu radosť
​​​​​​​v kuchyni

Samozrejme, že pri plánovaní svojej kuchyne počítate s dlhodobou investíciou. A niet sa čo čudovať, že si ceníte kvalitné robustné materiály, ktoré sa ľahko udržiavajú. Nové drezy od hansgrohe nielenže ohúria dizajnom a funkčnosťou, ale aj hrúbkou materiálu a technickými detailmi. Drezy sú vyrobené z ručne zváranej nehrdzavejúcej ocele hrúbky 1 mm a navyše oblasť pre umiestnenie batérie je zosilnená. Vďaka tomu sa batéria nebude nechcene kolísať.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: