Nový avantgardný štýl v kúpeľni

Avantgardný štýl v kúpeľni: s nápadmi na zmyselný dizajn a moderné technológie

Avantgardný štýl v kúpeľni demonštruje odvahu vyniknúť a radosť z trendového dizajnu. Exkluzívny dizajn a inteligentná funkčnosť sa spájajú v štylisticky nefalšovanom koncepte. Puristická architektúra nenútene dáva do pozornosti prírodný kameň, jemnú keramiku a exkluzívne batérie. Táto atmosféra koncentrovanej elegancie vás pozýva, aby ste sa na chvíľu zastavili a užili si prítomnosť.

Puristická kúpeľňa so širokými oknami s výhľadom do záhrady od podlahy až k stropu.
Avantgardný štýl kúpeľne, navrhnutý tak, aby pôsobil na emócie

Avantgardný dizajn kúpeľne inšpiruje moderný štýl zapájajúci zmysly

Milujete modernú architektúru, ktorá vplýva na všetky zmysly v prírodne orientovanom prostredí? Navrhnite si kúpeľňu ako svoje útočisko, s oknom v celej šírke miestnosti. Môžete tak prepojiť interiér puristickej kúpeľne s vašou záhradnou scenériou. Vo vzdušnom prostredí, ktoré sa sústreďuje na skutočnú podstatu, sa relaxuje bezproblémovo. Umývadlo, voľne stojaca vaňa a sprchový kút na úrovni podlahy sú zoskupené na prírodnom kameni, ktorý pokrýva celú plochu, čím vytvára útočisko s príjemnou atmosférou. Vďaka ploche na sedenie pri okne a polici na osobné predmety má kúpeľňa útulný charakter a pozýva vás, aby ste sa na chvíľu zastavili.

Priekopnícky dizajn interiéru a technologické inovácie v harmónii

Pri značke hansgrohe je priekopnícky dizajn kúpeľne neoddeliteľne spojený s technologickou dokonalosťou a použiteľnosťou. Batérie radu PuraVida vnášajú svojimi plynulými tvarmi a organickou syntézou medzi chrómom a bielou farbouoživenie do každej kúpeľne navrhnutej podľa individuálnych potrieb. Zmyselná súhra tvaru a textúry sa dokonale prelína s kúpeľňovou keramikou. Prostredie dopĺňajú svetlé, veľkoformátová dlažba s dekorom kameňa a stropné povrchy z pohľadového betónu alebo čisto bielej omietky. Centrálne umiestnený sprchový systém radu Rainmaker Select vnáša do miestnosti štruktúru. Popri jeho žiarivej povrchovej úprave v kombinácii bielej a chrómu vám jeho funkčná dokonalosť umožňuje vychutnať si vodu v komfortnom prostredí.

Avantgardný dizajn v kúpeľni v bielej a sivej

Miesto, ktoré je svojím zameraním sa na prírodu predurčené na uvoľnenie a odpočinok: stredobodom kúpeľne, ktorá osloví všetky zmysly, je sprchovací systém radu Rainmaker Select so žiarivou povrchovou úpravou v kombinácii bielej a chrómu

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: