Sprchovanie s pocitom, akoby ste boli pod šírym nebom

Avantgardná kúpeľňa s priekopníckym dizajnom a spojitosťou s prírodným prostredím

Spojitosť s prírodným prostredím v kúpeľni ruší hranice medzi interiérom a exteriérom. Povrchové plochy rôznych geometrií je možné kreatívne kombinovať a asymetrické tvary vo vnútri ladia s krajinou. Súhra medzi drevom, kameňom a sklom odhaľuje odvážny, osobitý štýl. Batérie v exkluzívnom bronzovom prevedení sú individuálnou prezentáciou avantgardného kúpeľňového dizajnu.

Prírodné faktory v kúpeľni s priestrannými oknami a drevenými prvkami.
Kreatívna kúpeľňa orientovaná na prírodné akcenty

Avantgardný štýl v kúpeľni: s exkluzívnymi materiálmi a technológiami

Chceli by ste vo svojej kúpeľni spojiť priekopnícky dizajn s prírodným prostredím? Použite veľké okná, aby ste do svojho domova vniesli prvok luxusnej zelene, a užite si jedinečný zážitok vnímaním priestoru okolo seba. Tento druh prostredia vás inšpiruje k tvorivej hre s asymetrickými tvarmi a špeciálnymi povrchovými úpravami. Prepletajúce sa zoskupenia rôznych geometrických tvarov sú vytvorené z dreva, skla a kameňa. Exkluzívna inšpirácia kúpeľňou zo súkromnej rezidencie „Campbells Pocket“ v Austrálii je príkladom, ako výrazné kombinácie materiálov charakterizujú trendový dizajn. V tomto prípade sú kamennou „osou“ spojené dve umývadlá dookola obklopené drevom. Vaňa je umiestnená na pódiu, pričom jeden jej koniec je obklopený oblou plošinou v bronzovom prevedení. Na prístup k nej slúžia široké drevené schody. Okná, ktoré sú na dvoch stenách miestnosti, vnášajú do miestnosti prvok prírodného prostredia.

Prírodne orientované vybavenie kúpeľne a inovatívne batérie v špeciálnej povrchovej úprave 

Na mieru vyrobené batérie radu hansgrohe PuraVida  završujú dizajn tejto kúpeľne v avantgardnom štýle. Špeciálna povrchová úprava v bronzovej farbe zvýrazňuje plynulosť línií organicky tvarovanej umývadlovej i vaňovej batérie. Vďaka tomuto konceptu vám inovatívna technológia umožňuje vychutnať si vodu v komfortnom prostredí a využívať zdroje s náležitým ohľadom na ekologické aspekty.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: