Koncept Jin a Jang v kúpeľni

Čierno-biela kúpeľňa s čistými líniami a puristickou eleganciou

Kúpeľňa v kombinácii čiernej a bielej farby vyžaruje zmysel pre puristickú eleganciu. Dvojfarebná koncepcia rozochvieva, ale zároveň upokojuje. V interiéri sa prelína lineárna precíznosť s jemne zakrivenými tvarmi, čo zdôrazňuje súhru kontrastov. Batérie v kombinácii bielej farby a chrómu zapájajúce zmysly v sebe nesú daný dizajnový motív a vnášajú inovatívnu funkčnosť do moderných pôžitkov spojených s vodou.

Kúpeľňa charakteristická elegantnými kontrastmi

Kúpeľňa s čierno-bielym nábytkom a puristickým dizajnom

Plánujete modernú novostavbu alebo kvalitnú renováciu a fascinuje vás harmonická rovnováha kontrastov? Rozhodnite sa pre dvojfarebný koncept a navrhnite si čierno-bielu kúpeľňu. Interiér v puristickom štýle zapadá do čistého prostredia. Vzrušujúci kontrast medzi presnými obrysmi a hladko zaoblenými tvarmi podporuje polaritu farieb. Voľne stojaca vaňa v strede miestnosti je dokonale zvýraznená tmavými podlahovými krytinami. Jej žiarivo biely povrch sľubuje potešenie z dotyku a mierne zakrivený tvar vás pozýva na relaxáciu a pôžitok z vody. Čierne a biele kúpeľňové vybavenie tvorí pri umývadle elegantný celok. Hranica medzi funkčným zariadením kúpeľne a exkluzívnym vybavením sa stiera. Útulný charakter miestnosti zdôrazňuje priestor na posedenie s čiernymi koženými kreslami a voľný prechod do spálne, ktorá je tiež navrhnutá v čierno-bielej farebnej kombinácii.   

Lineárny dizajn a inovatívna funkčnosť zaručujú pôžitok z vody v modernom štýle. 

Vďaka svojmudizajnu hýčkajúcemu zmysly batérie z radu hansgrohe PuraVida podčiarkujú dvojitú estetickú príťažlivosť čierno-bielej kúpeľne. Štíhla vaňová batéria stojaca na podlahe v strede miestnosti elegantne upútava pozornosť. Exkluzívne tvary obsahujú inovatívne technológie: ponúkajú väčšie pohodlie pri užívaní si vody a príležitosť zodpovednejšie využívať zdroje.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: