Prírodný kameň v kombinácii s chrómovým dizajnom

Detailne prepracovaná kúpeľňa snov s elegantným pôdorysom a vysokokvalitným interiérom

Sofistikovane prepracovaná kúpeľňa snov ponúka priestor na pohyb vďaka konceptu otvorenej miestnosti. Puristická architektúra využíva vysokokvalitné materiály a minimalizuje rušivé vplyvy použitím rozmarných detailov zariadenia. Dizajn charakterizujú povrchy z cenného prírodného kameňa, exkluzívna keramika a elegantné batérie. Inovatívna technológia vám umožňuje vychutnať si vodu pohodlne a efektívne.

Luxusná kúpeľňa s atmosférou noblesy.
Puristická, elegantná kúpeľňa snov

Navrhnite si detailne prepracovanú kúpeľňu s vycibreným interiérom a inovatívnou technológiou

Chceli by ste si vytvoriť pôvabnú kúpeľňu snov v jasne štruktúrovanom prostredí s puristickým dizajnom? Rozhodnite sa pre dynamickosť cenného prírodného kameňa, elegantnej keramiky a vysokokvalitných batérií, aby ste tak vyjadrili svoj zmysel pre štýl. V lineárnej dispozícii miestnosti môžete elegantne zariadiť svoju kúpeľňu tak, že na jednej súvislej plochej ploche navrhnete priestor, v ktorom sa budete cítiť dobre, s vaňou, sprchou a umývadlom. Mramorová dlažba, použitá na celej ploche, s plynulo sa meniacimi štruktúrami povrchu, vdychuje architektúre miestnosti štýl a priestrannosť. Jemné farebné prechody a vyhnutie sa zložitému vybaveniu sú charakteristickými znakmi minimalistického dizajnu, ktorý si môžete vychutnať bez akýchkoľvek rušivých vplyvov. Využite elegantne zabudované zrkadlové úložné priestory na vytvorenie priestoru pre predmety každodennej potreby a udržanie prehľadnosti interiéru.

Rafinovaná kúpeľňa snov s dizajnom geometrického charakteru

V tejto kúpeľni snov precízny dizajn vytvára ideálne pozadie pre elegantnú siluetu bielej kúpeľňovej keramiky a lesklých chrómových batérií. Či už ide o umývadlo, alebo vaňu: batérie hansgrohe radu Metropol podčiarkujú estetiku pravého uhla  a prostredníctvom účinnej technológie umocňujú dojem moderného prostredia. Priestranný sprchový systém  v rohu miestnosti vás láka vychutnať si všestranný pôžitok z vody.

Rafinovaná kúpeľňa snov s elegantnou batériou

Základ z jemného mramoru dokonale zdôrazňuje línie batérie. Geometricky presný dizajn zdôrazňuje puristický štýl vybavenia.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: