Elegantná individualita

Očarujúca kúpeľňa s prvkami kreatívneho dizajnu a moderných technológií

Očarujúca kúpeľňa predstavuje radosť z kreatívneho dizajnu. Odvážne kombinácie farieb a materiálov vyjadrujú individuálny štýl a vytvárajú interiér plný života. Tento exkluzívny dizajn je pohodlný aj funkčný. Vďaka harmonickej symbióze tvarov a funkcií vyzdvihujú elegantné batérie moderný charakter.

Očarujúca kúpeľňa s kreatívnym dizajnom a prvotriednymi batériami.
Moderná kúpeľňa s individuálnym štýlom

Očarujúci kúpeľňový dizajn s exkluzívnymi detailmi a funkčnými prvkami prinášajúcimi pohodlie

Páči sa vám kreatívny štýl a chceli by ste si vo svojom novom alebo zrekonštruovanom domove navrhnúť očarujúcu kúpeľňu  s exkluzívnym interiérom? Použite nezvyčajné farebné kombinácie a stavte na ohurujúci efekt nečakaných kombinácií materiálov. Elegantnú podlahu pre extravagantný nábytok vytvoríte prostredníctvom tmavej veľkoformátovej dlažby. Jasné okrové steny vytvárajú kontrast s plochami obloženými obkladom v kamennej sivej alebo svetlej farbe a plochami natretými na bielo. Harmonickú súhru dopĺňa hladká drevená úprava kúpeľňových skriniek. Individuálny ráz dodáva drobný nábytok a svietidlá z akrylového skla v neobyčajnom dizajne. Klasické okno s mriežkami umožňuje svetlu voľne prúdiť do miestnosti a vyzdvihuje účinok exkluzívneho dizajnu. Široký okenný parapet slúži ako šikovná polica na kúpeľňové doplnky.

Súčasné technológie pre moderný pôžitok z vody

Batérie z radu Talis vďaka svojim prírodným tvarom dodávajú očarujúco zariadenej kúpeľni prírodnú eleganciu a funkčnú presnosť. Na umývadle ovládate vodu pomocou intuitívneho tlačidla (Select). Za filigránskou sklenenou zástenou pre sprchový kút na úrovni podlahy sa nachádza sprchový systém Croma Showerpipe s hlavovou a ručnou sprchou, ktorý svojimi  bielymi a chrómovými prvkami vnáša štýlový dizajnový akcent. Inovatívne technológie sú zárukou pohodlného a ekologického pôžitku z vody.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: