Nová útulná atmosféra v kúpeľni

Útulná kúpeľňa s plochami s dekorom teplého dreva a doplnkami prispôsobenými potrebám

Dizajn útulnej kúpeľne využíva drevo, ktoré vytvára príjemnú atmosféru. Umývadlová doska vyrobená z robustného borovicového dreva ponúka ideálnu platformu pre bielu kúpeľňovú keramiku a elegantné batérie. V modernom architektonickom dizajne svieža drevená konštrukcia zmierňuje drsnosť pohľadového betónu či drsne omietnutých povrchov. Prírodný materiál premieňa kúpeľňu na osobné kúpele.

Veľká kúpeľňa s dlažbou v dekore dreva, tiché miesto v svetlej atmosfére
Kúpeľňa snov: útulný dizajn s prvkami dreva

Kreatívne nápady pre kúpeľne a koordinovaný dizajn v útulnej kúpeľni

Chceli by ste oddelenú kúpeľňu s obývacím priestorom, ktorá by slúžila ako súkromné kúpele? Pomocou dreva, textílií a jednotlivých dekoratívnych prvkov si môžete navrhnúť útulnú kúpeľňu s lákavým interiérom. Priestranný pôdorys umožňuje, aby bol funkčný priestor s toaletou a bidetom fyzicky oddelený od útulného priestoru s vaňou, sprchou a umývadlom. Útulné útočisko poskytujúce priestor na posedenie i leňošenie vám umožňuje vychutnať si vodu a zároveň láka aj do zóny pôžitku. Drevo vám ponúka ideálne podmienky pre kreatívny dizajn vašej kúpeľne: prírodná aura podlahových dosiek príjemných na nohy dodáva atmosfére teplo. Inštaláciou ľahkých platforiem vznikajú rôzne úrovne priestoru a vytvárajú sa tak obľúbené miesta, kde môžete tráviť čas. Medzi mäkkými poduškami a dekoratívnymi prvkami – napríklad ako v galérii obľúbených obrázkov – objavíte vynikajúci spôsob relaxácie.

Dizajnové batérie a kúpeľňová keramika v správnom svetle

Veľké okná alebo prístup na záhradu či terasu umocňujú zážitok z kúpeľne s obývacím priestorom. V miestnostiach bez prirodzeného svetla vytvára prispôsobené osvetlenie útulnú atmosféru. Optimálne svetlo cielene zvýrazňuje jemné línie elegantnej keramiky a povrchovú úpravu exkluzívnych batérií v kombinácii bielej a chrómu. Svojím dizajnom zapájajúcim zmysly, batérie PuraVida od hansgrohe bezproblémovo zapadajú do prostredia. Veľký sprchový systém smeruje hlavné zameranie miestnosti na pôžitok z vody.

Koncepty interiérového dizajnu a dekoratívne trendy v kúpeľni s obývacím priestorom

V útulne zariadenej kúpeľni je v centre pozornosti wellnessový charakter. Teplé drevo dokonale ladí s bielou kúpeľňovou keramikou a batériami v lesklej kombinácii bielej farby a chrómu.

Nápady na využitie prvku dreva v útulnej kúpeľni.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: