Pre milovníkov klasickej krásy

Vysoko kontrastný dizajn pre honosnú a pritom modernú kúpeľňu

Pri dostatku priestoru sa moderný dizajn kúpeľne zameriava na vytváranie kontrastov. Inovatívna kombinácia rôznych materiálov a farieb vytvára v kúpeľni harmóniu. Kľúč k jedinečnému dizajnu leží niekde medzi svetlom a tmou, prirodzenosťou a objektívnosťou. Dizajn je exkluzívny, ale útulný a očarí vás tak, že tu budete chcieť stráviť čas.

Veľká kúpeľňa, z ktorej srší charakter a vzrušujúce kontrasty.
Absolútna harmónia v prepychovej kúpeľni

Honosný dizajn kúpeľne s kontrastom materiálov a kreatívnou farebnou kombináciou

Chcete mať vo svojom modernom domove honosnú kúpeľňu s vysoko kontrastným dizajnom? Izba s jasným usporiadaním a veľkoformátovými povrchmi je dokonalým miestom na kreatívnu kombináciou farieb a materiálov. Elegantná podlaha v dekore dreva dodáva interiéru teplo a vytvára základ prírodného charakteru pre jedinečný dizajn. Tradičné prvky klasickej kúpeľňovej kultúry siahajú od samostatne stojacej vane po okrúhlu umývadlovú misu a biely obklad v oblasti sprchy. Priestranná umývadlová jednotka na podlahu inšpirovaná tvarmi elegantného servírovacieho stolíka sa vyznačuje úplne exkluzívnym charakterom. Vnesením farebných tónov do podlahy a stropu vzniká ohromujúci kontrast s tmavými stenami. Prístup do vonkajšej časti prispieva k príjemnej atmosfére kúpeľne a vytvára osobnú wellnessovú oázu v domácnosti na relaxáciu prostredníctvom vody.

Klasické tvary a futuristické technológie v modernom prostredí

V sprche na úrovni podlahy je dostatok priestoru pre pohyb, čím sa zdôrazňuje bohatý dizajn interiéru kúpeľne. Všetky pohľady sa upriamujú na hlavovú a ručnú sprchu z radu Raindance Classic, v ktorých sa spája tradičný dizajn kúpeľne a funkčná precíznosť. Vďaka jemnému zakriveniu svojich elegantných tvarov vytvárajú batérie radu hansgrohe Metropol Classic v modernej kúpeľni oslnivé kontrasty.

Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: