Pre fanúšikov klasického dizajnu

Klasická kúpeľňa v nostalgickom dizajne pre moderný pôžitok z vody

Kúpeľňa v klasickom štýle oživuje tradičnú kúpeľňovú kultúru. Vďaka svojmu nostalgickému pôvabu vyzerá klasický dizajn hravo a zároveň elegantne. Biela kúpeľňová keramika, drevo a jemne zakrivené batérie spolu v svetlom a vzdušnom prostredí ladia. Za retro vzhľadom môžeme nájsť moderné technológie pre súčasné potreby a pohodlný pôžitok z vody.

Dizajn kúpeľne v klasickom štýle s voľne stojacou vaňou.
Štýl vintage s hravou eleganciou

Klasické tvary, zlatá povrchová úprava a elegantná biela v kúpeľni

Chcete, aby bola vaša kúpeľňa prispôsobeným obývacím priestorom s nádychom nostalgie? Nechajte sa viesť svojím tradičným štýlovým vkusom a navrhnite si kúpeľňu s použitím vybraného príslušenstva v klasickom štýle. V priestrannom prostredí so svetlou atmosférou vás rôzne oblasti činnosti nabádajú, aby ste tu chvíľu pobudli. Vneste do svojej domácnosti luxus exkluzívnej kúpeľňovej kultúry prostredníctvom voľne stojacej vane, sprchovacieho kúta a oddychovej zóny v štýle vzdušnej zimnej záhrady. Nenútená elegancia bielej kúpeľňovej keramiky a farebne zladený dizajn stien a podlahy poskytuje ideálne prostredie pre zariadenie v klasickom štýle. Starožitné sedenie s čalúnením z jemnej kože, ako aj drobné komody a príručné stolíky v retro štýle sú ozdobnými prvkami dizajnu s nádychom nostalgie.

Nostalgické batérie pre moderný pôžitok z vody v kúpeľni v klasickom štýle

Zlaté prvky v luxusnom klasickom interiéri podčiarkujú harmóniu, ktorú spolu vytvára drevo, prírodný kameň, keramika a lesklý chróm. Elegantné vybavenie kúpeľne mení batérie evokujúce nostalgiu na dominantný prvok kúpeľňového dizajnu klasického štýlu. Svojimi svojrázne zakrivenými tvarmi evokuje rad hansgrohe Metropol Classic hravé kúzlo originálnych kúpeľňových kultúr. Kombinácia tradičnej elegancie a inovatívnej technológie zároveň zaručuje skutočný pôžitok z vody.

Klasické batérie v kúpeľni s nádychom nostalgie

Pestrý výber batérií v klasickom štýle tvorí ideálne riešenie pre presvetlenie interiéru. Lesklý chróm so zlatými prvkami sa v kúpeľni zariadenej v tradičnom štýle stáva neprehliadnuteľným prvkom.

Umývadlová batéria so zlatými časťami v kúpeľni klasického štýlu.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: