Klasický dizajn v modernom prevedení

Kúpeľňa v klasickom štýle tradične zariadená pre súčasné potreby a moderný pôžitok z vody

Klasická kúpeľňa v modernom architektonickom dizajne. Čistá geometria vytvára príťažlivé kontrasty s tradičným nábytkom. Elegancia originálneho charakteru drevených podlahových krytín je obzvlášť podčiarknutá v miestnostiach so svetlými stenami a stropmi. Umývadlové misy so zaoblenými kontúrami na pultoch sú spolu s voľne stojacou vaňou ideálnym riešením hodiacim sa ku kúpeľňovému dizajnu v klasickom štýle.

Jedinečná kúpeľňa v klasickom štýle s podlahou v dekore dreva.
Tradičný dizajn v modernej kúpeľni

Klasický štýl vybavenia a moderné technológie v štýlovej kúpeľni

Obdivujete čisté línie moderného architektonického dizajnu, ale máte slabosť aj pre klasický dizajn kúpeľne? Kúpeľňu v klasickom štýle prezentuje súhra lineárnej priestorovej geometrie a tradičného vybavenia. Čisto biele steny obložené v pastelových sivých odtieňoch tvoria elegantný kontrast k podlahám v dekore dreva v teplých odtieňoch. Rozmarné dekoratívne prvky v jemných farebných odtieňoch vyžarujú nádych nostalgie. Pohodlný priestor s voľne stojacou vaňou a jemne zaoblenou umývadlovou misou na pulte je inšpirovaný tradičným dizajnom kúpeľne. Sprchovací kút na úrovni podlahy v strede miestnosti ponúka osviežujúci zážitok z vody. Ležadlo v pohodlnom retro dizajne vás pozýva na relaxáciu po sprchovaní.

Pohodlný a efektívny pôžitok z vody v kúpeľni klasického štýlu

Vďaka elegantným líniám sú batérie z radu hansgrohe Metris Classic  ideálnymi partnermi pre interiér v klasickom štýle.Minimalistický dizajn prepožičiava hybnej sile tradičných tvarov modernú interpretáciu,  pričom obsahuje inovatívnu technológiu efektívneho využívania vody. Veľký sprchovací kút poskytuje dostatok priestoru i pre pár, aby si mohli vychutnať vodu spoločne. Okrúhle hlavové sprchy radu Raindance Classic dokonale ladia s interiérom a ponúkajú moderný pôžitok zo sprchovania.

 

Klasický dizajn kúpeľne pri umývadle

Lesklé chrómové batérie dodávajú interiéru v klasickom štýle prvok dominantnosti. Okrúhle umývadlové misy v bielej farbe ladia s čistými líniami štíhlych umývadlových batérií.

Batérie so zakrivenými líniami v klasickom dizajne s bielym umývadlom.
Na koho sa obrátiť

Najbližší predajca / vzorkovňa: